Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Utcák, sikátorok EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Utcák, sikátorok EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Utcák, sikátorok EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Utcák, sikátorok EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Utcák, sikátorok EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Utcák, sikátorok EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Utcák, sikátorok EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Utcák, sikátorok EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Rafael
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Mihály
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Josh Henderson
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Dominic Toretto
Utcák, sikátorok Vote_lcapUtcák, sikátorok Voting_barUtcák, sikátorok Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Utcák, sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Alistair Vanderwall

Alistair Vanderwall
And I am a(n)
demon

Férfi Hozzászólások száma : 20
Csatlakozott : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Silver Bite és a pokol között

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am


[You must be registered and logged in to see this image.]



Rafael & Alistair

You are my brother?

Figyeltem. Próbáltam összpontosítani minden szavára és maximálisan felfogni az elhangzottakat. Nem mondom, hogy nem keltettek bennem rémületet. Szeretem Ariélt és a kicsit is, igaz még meg sem született, de az enyém. Egy rész belőlem. És nagyon jól tudom, hogy mi lesz annak a következménye, ha odafönn megtudják ezt az egészet. Ez a mocskos Ark már megint sokkal jobb helyzetben van, mint én. Ha engem akarnának büntetni, konkrétan szarnék rá, én férfi vagyok, kibírom. Ashát nyilvánvalóan nem fogják megtámadni, nem fogják kényszerrel elvenni tőle a gyerekét...

- Faszom! - jöttem ki a sodromból és ököllel belevágtam egyet a sikátor falába. Csúnyán recsegtek és nyikorogtak a porcok, törtek a csontok, fröccsent a sűrű, sötét vér, de már abban a pillanatban olyan is volt, mintha semmi nem történt volna. De egyszerűen nem tudtam mit kezdeni ezzel az érzéssel. Eddig csak magam voltam, azt csináltam, amihez elég vastag bőr volt a pofámon. Szóval bármit.
- Nem mehet föl! Ezt te is tudod... Gondolj bele, ha Akasha lenne angyal, te pedig démon... Nem... nem engedhetem őt föl, te sem engedheted. Ha csak a szárnyvesztés lenne a latban, más lenne a dolog... - ráztam hevesen a fejemet. Hallottam már ilyenekről. Karanténba zárnak, elveszik a gyereket, vagy megölik, vagy a földön hagyják sorsára, vagy másnak adják, hátha nincs még veszve... Nem, ezt nem engedhetem!
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyHétf. Márc. 03, 2014 1:48 pm

Elhallgattam. Nem sokáig, alig volt több mint egy pillanat, de igaza volt. Ő.. nem tudhat a fenti fegyelemről, az Angyalok visszarendeléséről a Mennyországba, még ha az egyes területeken fellépett harcok híre, biztosan éket vert az ő koponyájában is. Mégis úgy éreztem hogy így tisztességes. Vagy csak jobb volt bármivel elterelni a saját figyelmemet.

- Felsőbb utasítás - mutattam az ég felé mialatt közelebb léptem, nem törődve azzal hogy az orrom megfintorodott az arcomon - hogy minden nem feltétlenül szükséges személy térjen vissza a központba. - újabb rövid szünet - A.. zavargások miatt. - tettem hozzá mintha ő nem tudná, de nem is ez a lényeg - Mihály alig pár perce tűnt el - volt az akár már több óra is.. - és külön felhívta a figyelmemet rá hogy Ariéllel nem tudnak kapcsolatot létesíteni. Nem felel a hívó szóra, ezért parancsba kaptam hogy intézkedjek. Talán a feketemágia.. - kezdtem bele, de már nem ért véget a mondat. Elég volt ha csak belenéz a szemeimbe. Akasha... Akashánál megmutatta magát a helyzet, még ha Mihály ereje sokkal erősebbnek is bizonyult, vagy legalábbis a kitartása, mint a Mennyországbéli csendes hívószó, mégsem hittem jó ötletnek hogy bármi áthallás esetén kiderüljön hogy Ariélt sötét erők védik.

- Valamit tennünk kell.. - tért vissza a szín az ereimbe, az eltökéltség és az indulat, hogy a lányt mindenképpen megvédem. Nem fogom veszni hagyni, akármi is történjen! Csak amiben éppen tanácstalan voltam.. az pont a saját életem...
De ráér sz később is...
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Alistair Vanderwall

Alistair Vanderwall
And I am a(n)
demon

Férfi Hozzászólások száma : 20
Csatlakozott : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Silver Bite és a pokol között

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptySzomb. Jan. 11, 2014 2:15 am


[You must be registered and logged in to see this image.]



Rafael & Alistair

You are my brother?

Szinte az összes vagyonomat rá mertem volna rakni, hogy ez lesz a válasza. Pedig a felállás majdnem ugyan az. Sőt, ha azt nézzük, az ő tette még elítélendőbb, mint az, hogy Ariél teherbe esett. Hisz ő még fiatal, éppenhogy lekerült a Földre, tapasztalatlanul és reményekkel. De ő... Ő már évszázadok óta játssza ezt és mégis megtörtént. De persze én vagyok a szarházi, egyértelmű.

- A hely sötét mágiával van védve, Ariél ereje pedig még eléggé gyenge, tekintve, hogy csak most küldték a földre. És a gyermek is elnyomja az ő jó energiáit. - Persze ettől még én sem voltam túl nyugodt, de eszem ágában nem volt egy terhes, hormonokkal telibombázott nővel vitatkozni, inkább lenyelek egy tűzlabdát! De gondolatimból Rafael újabb szavai téptek ki vasmarokkal.
- Miről beszélsz, Rafael? - húztam össze a szemöldökömet. Nem értettem, mit hadovál nekem itt össze. Miért rendelték volna őt be? Elvileg komoly feladata van itt, persze fogalma sincs, ki a védence, de akkor is... - Miért rendelték őt be? Kicsit ha félretennéd a "Nagy Ark vagyok, csak ködösen beszélhetek" figurát, megköszönném... - fintorodtam el. Nem tagadom, összeborzolta az amúgy sem túl nyugodt idegszálaimat. Így is nyakig ér a szar, hát még ha kiderülnek a dolgok. És már az sem érdekelt, hogy egyszerűen cseszik arra, hogy válaszoljon nekem. Ennyit arról, hogy rakjuk össze a két lányt biztonságba... még mi sem vagyunk képesek normális viszonyt ápolni, akkor hogy várhatnánk el ezt tőlük?

Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptySzer. Jan. 08, 2014 11:59 am

Jogos volt a kérdés habár.. én nem ítéltem el soha, egyetlen magzatot sem. Az Mihály zsánere.. - rándultak a szemeim, de nem engedtem hogy kitüremkedjen bármilyen gyűlölet. Kétségbeesés?? Most egyiknek sincs itt helye!

- Az más tészta.. - csúszott ki, de ugyan miért is lenne más?? Démon vagy! HAHÓ! Egy mocskos démon, aki egy kárhozott szíve alá hozott gyermeket!
Nem bírtam tovább a fejemben keringő képekkel, a gondolatok.. az álca, pont.. ezért hajoltam el. Csak egy pillanat! Csak egy pillanatnyi menedék, és azonnal rendben leszek! Rendben KELL lennem!
Aztán mégis tereltem a témát, és már jöttek is a válaszok.

- Szigorúbban kell szemmel tartani, Mihály nagyon vérmes kedvében van.. - nyeltem itt a feltüremkedő gombócot, de nem engedtem hogy megakassza a beszédet. - És valamit ki is kell találnunk, mert berendelték a saját védelme érdekében. - csak beszéltem és beszéltem, bármiről, csak ne magamról kelljen, csak ne.. ARRÓL.. hogy egy egész világ omlott össze körülöttem, 1200 év, neveltetés.. dicsőségek, egy apa akire mindig is felnéztem, és egy hír, ami egy pillanat alatt tett semmissé mindent. Nem kívántam egy démon előtt összeomlani. A LEGFŐBB démon előtt... Aki akárhogy is nézzük, de úgy néz ki hogy a tes.. a testvérem.. - nyeltem a következőt felpillantva a szemeibe, és valami azt súgta, itt lelem meg a vesztem. Végzetesen.. és örökre..
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Alistair Vanderwall

Alistair Vanderwall
And I am a(n)
demon

Férfi Hozzászólások száma : 20
Csatlakozott : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Silver Bite és a pokol között

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptySzer. Jan. 08, 2014 10:03 am


[You must be registered and logged in to see this image.]



Rafael & Alistair

You are my brother?

Elnevettem magamat.
- Miért, te tudsz magzatként gondolni az enyémre? - kérdeztem, és figyeltem a futó ráncokat az arcán egyik arckifejezésből a másikba torkollni. - Ugye, hogy nem... - horkantam föl és megráztam a fejemet. Igazából a saját érzéseim is furák a saját "izémmel" kapcsolatban. Főleg, hogy az anyja ilyen... szeszélyes. Aks legalább ad esélyt, hogy kapcsolatot teremtsen az apjával, Ri néha még azt sem engedi, hogy megcsókoljam és őszintén szólva az összes tököm teli van már ezzel.

Témánál vagyunk - gondoltam, de muszáj volt megszólalnom is.
- Igen, Ariél jól van, biztonságos helyen. Legalábbis szerinte... Szerintem a legjobban eldugott helyen vagy az én villámban lenne, vagy a Bellefleur birtokon, de kezd egyre jobban elegem lenni a folytonos hisztériáiból... - szaladt meg véletlenül a nyelven. Na, mit mond az ital... picsába...
- Te viszont nem nézel ki túl jól, Ark... Vagy most csak egyirányú vallatás van? Mert akkor szerintem gyorsan távozok, ehhez most valahogy nincs kedvem - fintorodtam el.

Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptySzer. Jan. 08, 2014 9:20 am

Összeráncoltam a szemeimet.

- Az az izé, a gyermekem! - vett véletlenszerű támadó hangvételt a hangom, de aztán még idejében kaptam észbe - Szóval jó lenne ha megválogatnád a szavaidat.. - ereszkedett a hangsúly, csökkent a hangerő benne, hisz még a falnak is füle van.. talán a közelben lehet Mihály bármelyik elvakult követője, vagy egy fizetett.. csakis ezért léptem egy lépést közelebb. Csak egyetlen egyet.

- Idefigyelj, pokol hercege.. - volt becsmérlő a megnevezés, de a hangsúly lágyított benne - Jó lenne ha.. jó lenne... Áh, törődj a magad dolgával..! - léptem el vele együtt legyintve, csak hogy ne kelljen a szemeibe néznem.

- Ariél.. rendben van? - fordultam vissza már háttal, alig pár lépésnyire állva tőle, és ha valaki megkérdezne magam sem tudom miért is cseverészem itt vele. Talán mert.. talán mert.. TESTVÉR! Ez az egy szó keringett a fejemben, és akárhogy is akartam, nem tudtam kiűzni belőle. - Úgy értem.. - hunytam le a szemeimet, csak amíg újult erőt veszek, nem.. lehet! Vissza kell kényszerítenem! - Úgy értem minden rendben van e vele?-  nyitottam meg, de akkor már ott volt újra előttem. Hogy a fenébe került ez ide??
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Alistair Vanderwall

Alistair Vanderwall
And I am a(n)
demon

Férfi Hozzászólások száma : 20
Csatlakozott : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Silver Bite és a pokol között

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptySzer. Jan. 08, 2014 8:25 am


[You must be registered and logged in to see this image.]



Rafael & Alistair

You are my brother?

Őszinte leszek, a kérdése rendesen meglepett. Mármint... én nem vagyok szokatlan látvány Silver utcáin, főleg a sikátorokban. Ellenben a szárnyassal itt előttem, így érthető, hogy meghökkentem a kérdésen. Persze egy percig sem lankadt a whisky áztatta keserédes mosolyom, inkább megtűztem egy hangosabb sóhajjal. Bár ezzel leleplezem saját magamat nagyjából.

- Kérdésre kérdéssel válaszolni illetlenség, ugye tudod? De ha már itt vagyunk, valami kozmikus véletlen folytán, akkor elárulhatom neked gondolom, hogy sem a saját nőmhöz nincs kedvem, sem a tiédhez. Bár gondolom nem kell ecsetelnem, valahol belül te is pasiból vagy, ha jól tudom... Legalábbis Akasha izéje a hasában arról árulkodik... - hadonásztam a kezemmel, mintha valami nagyon fontos dologról beszélnék sok ember előtt. - Viszont nem festesz úgy, mint egy örömködő apa... - kezdtem el a szemébe fűrni a saját szúrós tekintetemet. Ismerem Akashát mint a rossz pénzt ez az egyik, a másik, hogy azért Rafael sem az a fajta, aki ne legyeskedne állandóan a "szükség" mellett...

Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyKedd Jan. 07, 2014 1:48 pm

Nem tudom mióta ülhettem ott, nem érzékeltem az időt. Csak a sötét.. víz pereg.. egy csepp.. meg még egy, mint megannyi kalapácsütés a fejemben, esik. Még mindig a szavak játszottak vissza. A fejemben, az elhangzott szavak. Hazugság? Próbáltam meggyőzni magamat, hisz Mihály.. csak a pillanatát várja hogy egy semmivé tegyen. De Akasha könyve.. a sötétség ereje, körbeölelő idegen energiák.. Újra felrémlett a fejemben. A barlang.. Az a barlang ahol ketten bújtunk el, ahol ragadt magával a teste, és ahol ééén.. Még mindig nem emlékeztem. Arra a néhány percre, ami egyszerűen csak.. kiesett. és nem az volt a legelső alkalom.

Aztán hirtelen hallottam a hangot, azt az undorítót és rettenetest, amire egész életemben képeztek. Öld a gyarlót! Pusztítsd a sötétséget! És míg ezek ösztönből felrémlettek a fejemben, felrémlett ott még valami más is. Egy csendes este.. egy kérés.. vigyázzon a szeretteimre, ha én.. ha én.. MIHÁLY.. - telt meg keserűséggel a szemem, ami nem illendő egy Angyalhoz. Egy Arkhoz.. egy vezetőhöz, aki..

- Khm.. Alistair..? - engedtem ki kimért tartást eresztve bele, és még beburkolózva a sötétségbe töröltem tisztára a szemeimet, mielőtt felállok - Mit keresel te erre.. - lett a hangom már szívélyesebb, habár még rég nem voltam nyugodt, de igyekeztem palástolni a megtörtséget.
Erről senki nem szerezhet tudomást!!!
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Alistair Vanderwall

Alistair Vanderwall
And I am a(n)
demon

Férfi Hozzászólások száma : 20
Csatlakozott : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Silver Bite és a pokol között

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyKedd Jan. 07, 2014 4:09 am


[You must be registered and logged in to see this image.]



Rafael & Alistair

You are my brother?

Nem túlzok, amikor azt mondom, hogy rohadtul a tököm se tudta mit csináljak. Ariél... persze megbeszéltük a nyűgjeit, de rohadtul nem volt hangulatom az esetleges hangulatingadozásaihoz. Akasha valószínűleg... De miért jutott eszembe Akasha, semmi közöm hozzá. A Picsába is! Christ elnyelte a föld, nem reagál semmire, ergó egy méretes segg alatt heverhet. Nem is ő lenne, ha nem.
A legjobb ötletnek az tűnt, hogy bemegyek a True Bredbe aztán majd eldől a sorsom. A sorsom mégpedig az volt, hogy megigyak egy üveg whisky-t, rendeljek magamnak egy öltáncot, jelentőségteljesen végignézzek az embereimen, majd a szó szoros értelemben köddé váljak. Nem, nem a képletes szó a gyors eltűnésre, hanem a specialitásom, hogy tényleg köddé válok. És figyelmetlenségből nem a belvárosban, hanem egy hülye kis mellékutcán pakoltam újra össze magam. De most úgy döntöttem, jót fog tenni egy kis séta. Persze gondoltam én, de ez a mai nap valahogy nem az én holdállásomat tükrözi. Messziről megéreztem az angyali bűzt, amihez aztán végképp nem volt kurvára semmi kedvem. De ha már ő is feltételezhetően észrevett, muszáj voltam tovább baktatni feléje. Legszívesebben megálltam volna okádni ettől az erőteljes szagtól, de valami furcsa vibrált... Az, ami letört, valami mellette fel is töltött. Kétségbeesést, elhagyatottságot szimatolok? Pont egy Arktól? Talán mégis az én napom ez a mai?

- Lám, lám, lám... Hát téged lehet látni a szabad ég alatt is, Rafael? Ó, csak nem lógatod az orrod barátom? Akasha kitette a szűröcskédet? Ah igen, ez várható volt cimbora - piszkálódtam, pedig még nem is értem testközelbe.

Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:02 am

Nem hallottam mikor haltak el a hangok... Mikor állt be a néma csend és nem maradt ott más csak én és a fülembe sikoltó magány. Nem éreztem a testemet. Nem éreztem hogy bármi szilárd és kerek, csak képlékeny volt.. egy kocsonyává váltam. Egy reszkető és darabokra hulló, és azt sem észleltem mikor hagytak el a lábaim, mikor adták fel a végső küzdelmet és omlottak össze, a gerincem roppanón találkozva a falon. A kezeimbe temettem.. az arcomat, a fejemet, akartam minden testrészemet, hogy egy kicsiny ponttá zsugorodjak össze és eltűnjek a semmibe. A Pokol az otthonom. Az a sötét és rémséges, nem a Mennyország, az ezernyi öröm képe, az illanó mezők.. a mosolyok.. a nevetések... Talán soha nem kerülök oda vissza. Ezzel minden elveszett. Az apám.. az anyám, rám váró menedéke, a húgom, a családom. Senkim nem volt többé. Egyetlen egy emlékem. A hazugság.. Mindaz amiben eddig éltem...
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 5:53 am

- Csak nem.. könnyeket látok én azokban a szemekben!? - nevettem fel hangosan ahogy láttam benne a megtörtséget. - Ugyaaan már Rafael.. démon vagy, nem egy óvódás pisis.. - nevettem újfent és már nem gondoltam hogy ez a nap, ez a mai alakulhatott volna ennél kedvezőbben. Hogy nyakunkon a háború?? Hát hajrá! Gyerünk, ütközzenek meg velem! Engem senki nem győzhet le!!! Az a teremtmény még nem született meg ezen a földkerekségen és ha rajtam múlik nem is fog! Többször nem követek el hibát vagy nemtörődöm felelőtlenséget. Soha.. többé..

Fürdőztem az élvezetben ahogyan őt szenvedni látom. Kielégítő zene füleimnek, és az elmúlt évszázadok ezernyi bosszúsága összesűrűsödött ebben az egyetlen percben. Mondtam én hogy megfizetsz.. Rafael.. Megmondtam neked. - vettem panaszos sóhajt álcául, mintha csak a legkisebb mértékig is érdekelne, azzal egy féltengely fordulatot megtéve megvizsgáltam a sikátor sötét hátoldalát.

- Szóval... akkor most már hogy tudod, nem is kell bűntudatot érezned amiért befekszel annak a szajhának az ágyába. - kacsintottam rá nagy kegyesen - Hisz tudod hogy van ez.. A vér nem válik vízzé! - suttogtam a füle mellett, azzal egyetlen örömteli fordulat, és csak rákezdve arra a fütyörészésre, zsebre dugott kezekkel lépkedtem el a sikátor sötétjébe és tűntem el, megjelenve a Mennyország kapuján...


A hozzászólást Mihály összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 30, 2013 6:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 5:41 am

Megállt a világ körülöttem. Megtört, ahogy én is megtörtem. Éreztem a reszketést a zsigereimben, és éreztem az árulást.. a hazugságot.. a múlt hamisságát az emlékeimben és hogy egy senki vagyok. Egy utolsó senki. Nem apám dicső vére, nem az a bátor és rettenetes.. nem az aki nem hozhat szégyent dicső nevére, hanem egy.. egy... Hirtelen borultak ködbe a szemeim és belülről szúrták a könnyek. Nem adhattam meg neki azt az elégedettséget hogy tényleg a felszínre törjenek, de a lelkem.. darabjaira törve feküdt és talán soha nem forr össze. A "Sátán kölyke.." ez a két szó visszhangzott a fülemben.. azok a sötét és becsmérlő szavak amik számtalanszor hagyták el a számat Alistair fülébe. Egy démon... Egy mocskos démon vagyok. A vérem... Nem számít az amit elértem.. a neveltetésem.. egy semmi vagyok. Egy senki. Egy féreg. Ahogy ő mondja. Igaza volt. Neki volt igaza. Mindig is. - éreztem ahogy elgyengülnek a lábaim és csaknem a hideg aszfaltra esem. Az izmaim remegtek, a fejem nem volt képes befogadni a tényeket. Feldolgozni.. Megtörtem. Össze. És nem tudom képes leszek e rá még valaha hogy újra észre térjek..
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 5:35 am

- Szóval hazudok!?? - nevettem fel immár hangosan. Szerettem nézni a vergődéseket, de az övét.. kifejezetten szerettem. Lassan indultak meg a lépteim, csak könnyedén lépkedve, mintha a legkellemesebb sétámat tölteném a háborítatlan napsütésben és senki nem zavarhatna meg, épp hogy csak nem fütyörésztem.

- Szóval nem én voltam az... aki egy félvér csecsemőt egy erdőszéli kis házban talált meg a Földön alig 1200 éve? Nem én voltam az, aki mellette találta az anyját.. holtan.. talán belepusztulva a szülésbe.. talán a szégyenbe, amiért magára engedte a Pokol legmocskosabb és alávalóbb teremtményét jóvágású köntösbe bújva!? - vigyorogtam a szemeibe - És legfőképpen.. nem én voltam az, aki meglátva a gyermeket, szinte azonnal a földhöz vágta, ha épp nem zavarják meg a többiek!?? - néztem erőteljesen a szemeibe - Hibáztam! És soha nem gondoltam volna , hogy ennyire! Amikor beengedtem! Azt a rühes fattyút a Mennyekbe és hagytam hogy Machidiel magához vegye és egy vérbeli KORCSOT neveljen belőle! - tartottam gyűlölettel a szemeit. - Már akkor meg kellett volna öljelek.. - szorítottam feszesen a fogaim között - Akkor.. éjjel.. Amikor megbontottad a rendet a születéseddel és amikor úgy néztél rám.. olyan ártatlanul kék szemekkel, mintha te lennél maga a megtestesült isten! -beszéltem a szemeibe -Pedig csak egy szenny voltál! Egy mocskos és aljas féreg! Egy bűbájos köntösben, akárcsak apád volt! A legmocskosabb áruló ezen a földkerekségen... - tartottam a szemeit csak hogy kiélvezzem ezt a gyönyörű pillanatot. Mióta készültem én erre óóó édes Istenem.. De végre megtehettem! És nem okozott kevesebb elégedettséget mint ahogy újra és újra az megjelent az álmaimban...
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 5:11 am

Nem értettem... Semmit... Semmit nem értettem.. A pillanatnyi tanácstalanság felsejlett az arcomon, de.. hamar elhatároztam magam.

- Nem tudom honnan veszel ilyen sületlenséget.. - beszéltem gyűlöletes szemekkel, de a szavak valamit megmozgattak bennem. Kérdéseket. Mi. !? Hogy mi..!? Miért.. ? Miért mondja ezt!? "Korcsvérű.. korcsvérű.." - sejlettek fel bennem a gyerekkori énekek.. a csúfolódások.. a kiközösítések... Hogy mi!?? - vett egyre ijedtebb tekintetet a szemem - aztán Mihály szavai.. már örök idők óta ahogy belém kötött.. elcsípet bezsélgetések.. szavak.. amik azonnal végeszakadnak ahogy belépzs a terembe és a KÖNYVEK! A kasha könyvei! A fekete mágia felismerő bizonyítéka.. Hogy..(!?) Hogy!? De hogy!!???

- HAZUDSZ!!! - üvöltöttem rá minden erőmmel, pedig minden egyes sejtem tiltakozott. Az nem.. a nem lehet.. Ne... NE! - jajveszékelt a fejem, a lábam ledermedt, bele az aszfaltba és képtelen voltam megtenni újabb lépéseket. Megfagytam. Teljesen. Hideg voltam. Jég hideg. Belül. És valahol kinn is jéggé dermedt a környezet.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 5:04 am

- Az apádat?? - nevettem fel cinikusan leengedve, de önelégültséggel töltött el a tudta, hogy végre az orra alá dörgölhetem. Nem érdekel hogy mit parancsoltak ott fenn! Most itt vagyunk! Most kettesben! És épp itt az ideje, hogy megtudja milyen egy aljas alávaló moslék is a vére!

- Az apád egy rohadt talpnyaló volt akit én küldtem a vesztére! - szikráztak a szemeimből a szavak. Hogy örültem?? BOLDOG VOLTAM! Már évszázadokkal ezelőtt meg kellett volna tennem, hogy felvilágosítom ezt a tetves férget! Dögöljön meg! Ott ahová való! Ahová húzza az a mocskos vére! És végre megtehettem... Kielégítő örömöt éreztem, szinte már örömújjongani lett volna kedvem! - Sátán fattya.. - köptem magam mellé a földre, csak hogy kifejezzem megbecsülésemet.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:57 am

Valamiféle megkönnyebbülés lett úrrá a testemen, ahogy az erős fény, gyengén hanyatlani látszott. Hogy meghalok? Talán még nem most jött el az ideje. talán még nem ma! Talán még újra láthatom! Akashát.. Ariélt! Talán még a fiamat... És még ha nem is ringattam magam téves elképzelésbe, egyre erősebb megnyugvással töltött el a tudta. Ma.. még látni fogom a lemenő napot. - azzal csendesen tűnt el a kard a kezemben.
Azután viszont minden megváltozott.

- NE.. merd az apámat a mocskos szádra venni! - emelkedett magasra az arcélem, mindenem amim volt, a családom.. a nevem.. hiába esett már számtalan folt benne az apám volt az akinek mindent köszönhettem.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:52 am

A szívem tombolt! Ütlegelve töltötte meg vérrel a fejemet, a fékevesztett düh kezdte felőrölni minden idegsejtemet és csak azokat a szemeket láttam! Azokat a vaskos.. kékeket amik egyet jelentetetk a pusztulással! VESZÉLY! - ez villódzott folyamatosan a fejemben, a levegő ki és be járt megveszve a tüdőmben és éreztem ahogy a vérem önálló életre kel. Ekkor hallottam meg a szavakat.
Igaza volt! Minden egyes szava színigaz, nem.. nem tehetem... Így nem... Más terv kell! Valami alattomos és fennhéjázó, valami végzetesen pusztító és amibe nem ér bele a kezem. Lassan vett a kardom fénye visszafelé ütemet, és elhalványulva a kezemben a megfeszült ujjak is mindent elengedtek.. hogy aztán kitárva a tenyeremet egyetlen pillanat múlva vesszen a semmibe.

- Nem kerülj többé a szemem elé te mocskos korcsfajzat.. - szűrtem a fogaim között keményen, nem ismertem kegyelmet, de akkor terítsük ki azokat a lapokat. - Olyan vagy mint az apád... - köptem utána az aszfaltra előtte és undorodó pofával fojtattam - egy alávaló féreg! - feszültek meg az izmaim a lábamban de egy tapodtat sem mozdultam. Nem tehettem. És ez pokolian feszültté tett!
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:40 am

A levegő megfagyott.. körülöttem. Éreztem, hogy valami készül. Valami nem jó, és mégis... Lassan rántotta oda a egyre csak pulzáló fény a tekintetem. Jól tudtam mire készül. Jól tudtam, hogy egy pillanat alatt okozhatja a vesztemet. De azt is tudtam, hogy...

- Gondold meg Mihály...! - éreztem ahogy az én kezem is előhívja a fénylő vasdarabot - jól gondold meg mit teszel. - próbáltam tartani a szemeit, bármit kiolvasni benne, de öt ujjam már egyre növekvő erővel feszült a hideg fémre, nem akartam támadni.. én nem, de ha szükséges magamat megvédenem... - Mit gondolsz.. mit fognak szólni odafenn ha az Arkok kardjának nyomát találják a holttestemen!? - kérdeztem megfeszült állkapoccsal az eyre inkább kialakuló sötétben, ahol csak a két életet adó fény világított - Majd megköszönik neked!? Magasabb pozícióba emelnek.. ? Vagy éppen egy örök életre elítélnek.. - próbálkoztam az utolsó szavakkal, de soha nem gondoltam volna hogy eddig juthatunk. Mégis, ha harcolnom kell, hát harcolni fogok! Az életemért! Akasháért és a fiamért! A világért! Még ha mindketten is tudjuk hoyg ebben a harcban én nem győzhetek...
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:33 am

- Ne akard, hogy még inkább rajtad tartsam a szemem! - köptem már szinte a szavakat, és ekkor vált nyilvánvalóvá az egyetlen megoldás: el kell intéznem! Akár így.. akár úgy.. Nem érdekel miként, de VESSZEN! És minél hamarabb.... - éreztem ahogy a fékevesztett düh kezdi körvonalazni a kezemben a kardomat és az egyre inkább anyagi formát öltve szinte fogcsikorgatásaim alatt feszült bele a kezembe..
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:30 am

- Csak kimondom a tényeket! - vállaltam továbbra is a véleményemet hisz így volt helyes. Bármi is lesz a következménye. - Ha csak megtudom.. - kezdtem el lépkedni lassú léptekkel el tőle - hogy bármiben is benne volt a kezed a zördülések során.. - álltam meg és fordultam felé - Nem érdekel mi lesz, jelenteni fogom. - néztem keményen a szemeibe. Hogy tényleg így gondoltam e!? Tényleg. Nem érdekelt hogy velem mit tesznek, de nem hagyhattam a kezére jutni a világot. Hogy százak halljanak meg.. ezrek.. és a következmények?? Akármelyik térfél is lenne végül a győztes, senki nem nyerhet. Mindenkit érnének veszteségek, és... és nem hagyhattam elveszni a fiamat.. - nyeltem nagyot útközben, de elhatároztam magam. Ha én nem is.. ő élni fog!
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:24 am

- Most fenyegetsz!!?? - léptem utána ahogy eliszkolt előlem, csak hogy tudja, nem az a személy vagyok akivel játszadozhat kedvére, mindennek ára van! Ahogy az életének.. Ha valaki.. véletlenül.. egyszer úgy döntene, hogy ő lesz a következő áldozat.. Rafael.. a pletykák szerint Akasha ölebe, vajon hullanának érte könnyek?? Kapna egy szééép kis fejfát odafenn: "ő is létezett" és örökre megpihenne a hetedik Mennyország legtávolabbi sarkának börtönében. Csodás képek keringtek a fejemben.. Mégsem hagyhattam hogy az élet söpredéke, akármiként is de a Mennyország közelében végezze.. NEM! Más terv kell! Nem csak az élete, hanem vele pusztuljon a dicsősége!
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:16 am

- Térj már észre Mihály! - húztam én is a szemeimet, a fölém tornyosuló alakja alól egyetlen lépéssel kikerülve. - Csak azt ne mondd hogy személyes vendettát akarsz lefolytatni a világ ellen! - tartottam résnyin a szemeimet, mert talán ő volt a legnagyobb, örök idők óta a leghatalmasabb, de ezt semmiképpen sem tehette. NEM.. engedik a Törvények, hogy bárki is önkényesen feljebb kerekedjen és elpusztítson mindent

- Vétesz a Törvények ellen! - volt szigorú a hangom, talán már vádaskodó - Úgy akarsz járni mint a húgom!?? - nyeltem útközben nagyot, de nem hagyhattam hogy bármi is meglátsszon a felvett rideg tartáson túl az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:05 am

- Vitatkozol velem!?? - kerültem egyetlen lépéssel újra közelebb, teljesen fölé emelkedve, nem tetszett hogy megkérdőjelezi a döntésemet, de mire is számítottam, nem is ő lenne. - Azt mondtam mindenképpen meg kell akadályozni hogy a mocskos korcsok nagyobb hatalomra törjenek! - villámlottak a szemeim a szemeibe, és biztos voltam benne, hogy csak egyetlen kicsiny.. gyufa a benzinre, és elérem a célom. Minden tetves kárhozott lemészárolva fekszik majd kiterülve. A Mennyé a hatalom! És az egész emberiség sorsa a kezében! Nem is lehetne ennél nagyobb érdem.. egy egész világ sorsa a kezemben.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 3:58 am

- A bármi ár, nagyon kockázatos! - rántott a szemem azonnal eltökéltbe mert akárki is rendelkezett így, nagyon elhamarkodónak tartottam - Mégis ki adta ezt a parancsot!? - léptem utána, nem érdekelt hogy nem kéne, az hogy esetleg kikezd, de ez annál sokkal fontosabb volt. A háború kitörése! Azt kockáztatja meg egy elbaltázott reakció az egyetlen ésszerű megoldás ha a fellépés békés.
Aztán mégis elhallgattam. Vagy megtorpantam amint a fülembe jutott a következő gondolat. Ariél... Mi lesz vele!??

- Rendben. Előkerítem. - bólintottam csak kimérten, de még fogalmam se volt róla mihez is kezdjek. Viszont ezt nem most fogom eldönteni. Gondolkodnom kell...
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 3:53 am

Elégedett mosoly kúszott fel a képemen. Éreztem az erejéből szikrázó félelmet, de legalábbis a tartást, ahogy a szemeimbe nézett. Szerettem ha félik a nevemet és meg is követeltem az alázatot. Majd pont egy ilyen ócska féreg az akit ne taposnék el egy-kettőre ha éppen úgy hozza a kedvem.

- Zúgolódások voltak.. A keleti régióban. - kezdtem bele monotonon, de az előző helyemről egy pillanatig se mozdultam vagy adtam neki teret. - Fensőbb utasítás a kiélezett figyelem mindenfele, és az alacsony beosztásúak visszarendelése... - tettem hozzá folytatólagosan még mindig nem moccanva meg. - Már csak mi vagyunk itt. A hadvezérek. Ha újabb zavargások lesznek, a mi feladatunk hogy visszaálljon a rend. Bármi áron. - tettem hozzá kiegészítőleg, de ez már inkább az én elvem volt az egészben, nem a fensőbb irodakukacok papírforma kérése.

- És a kis.. őrangyalodat is kapard össze, miatta külön rám szóltak odafenn.. - léptem el tőle, csak hogy végre friss levegőt vegyek és ne kelljen szagoljam ennek a félkorcsnak a bűzét.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 3:44 am

Csak egy pillanatra remegtem meg amikor hallottam a szavait. Nálam járt!?? Mikor!? És ha ott van Ariél??? Vagy Asha?? Szemvillanás alatt futott végig a hideg a gerincemen, de az arcom rezzenéstelen, és hidegen tartom az időközben megint elém kerülő pillantását.

- Remek... - halkítottam le a hangomat, de tisztában voltam vele hogy Mihály nem éri be ennyivel. Tudtam, hogy érezte az erőt. Azt a sötétet, és azt is tudtam, hogy ha eddig nem is, de mostantól a legnagyobb ellenőrzések alá vétet, hogy minden egyes percben figyeljenek. Valakik.. figyeljenek..

- És akkor mi is az amiről tudnom kell!?? - vettem megújult erőt valahonnan, ahogy megint csak egyetlen távolodót léptem, hogy én is kihúzhassam magam és ő már ne fenyegető testtartással nézzen a szemeimbe. - Mert itt vagyok és ezt nem tagadhatod. Ugyanúgy ismernem kell az információt, mint a többieknek. - tartottam még mindig a szemeit, gyengén összehúzott szemöldökkel
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyCsüt. Május 30, 2013 3:37 am

Félrecsapott fejjel fintorogtam.

- Érdekes, a kisöreg a legutóbb mikor nálad jártam úgy tűnt még egész jó bőrben van. - szűkítettem a szemeimet, nem mintha elhinnék belőle akár egyetlen percet, de nincs.. bizonyítékom. Még! De lesz! - De mondjuk hogy hiszek neked. - lépkedtem én is utána ahogy eliszkolt előlem, csak lassan.. kimérten.. nem riasszuk el a kiszemeltet. Áldozatot.. ha úgy tetszik.

- Viszont egy dologban legalább egyet értünk. - néztem szúrósan a szemeibe. Büntetés?? Minimum a földi korcsok között a helye és én addig nem nyugszom az életben amíg ezt el nem érem.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyKedd Ápr. 23, 2013 8:19 am

Szorosan préseltem össze az ajkaimat. Erre mit mondhattam volna? Igaza volt! De nem hozhattam fel mentségnek, hogy a ház, amiben tartózkodtam éppen sötét, fekete mágiával volt levédve és ezért nem hallottam elsőre a hívó szót. Nehéz helyzetben voltam. Tudtam én jól.. Ahogyan azt is hogy ebben a helyzetben nem nyerhetek. Mulasztottam. Ezek tények, és ha odafenn ezt megtudják, vagy csak visszarendelnek, vagy egyenesen a körmömre is néznek. Nem tudom melyik a rosszabb. Illetve de.. tudom. Ha nem láthatom többé Ashát, és ha tönkreteszik a fiamat. Háború... - csak ez az egy villogott a fejemben, átfutva vagy ezernyi gondolat, hogy mi lenen a kisebbik rossz, mit találjak ki mentségnek, amitől - talán - némileg lejjebb higgadnak a kedélyek. És ekkor jött az első mentő ötlet.

- Nephillel voltam. Nephil Corner. - helyesbítettem a nevet, nem mintha Mihály ne ismerné tökéletesen a Tanács földi helytartóját. - Rosszul lett. Beteg. Muszáj volt hogy mellette legyek. - adtam elő szíín komolyan, egyenesen a szemeibe nézve és közben remélve hogy semmi sem látszik meg az arcomon.

- De jelentsd csak.. - léptem el lassan előle, most nem olyan sebesen mint annak előtte, de nem bírtam tovább kitartani a meggyőző ábrázatot. - Megérdemlem. - tettem a lábaimat az egyiket a másik után el.. tőle, és csak néhány lépés után fordultam meg. - Alávetem magam a büntetésnek. - biccentettem tartóan - Hibáztam. Egy számomra kedves embert, többre értékeltem mint a kötelességemet. - tartottam újra a szemeit meggyőződötten - Megérdemlem érte a büntetésemet. - bólintottam ismét, és csak reméltem, hogy mindezzel legalább Akashát bevédtem. Csak tudjak beszélni Nephillel... És kérdés ő vállalja e a hazugságot az érdekemben.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyKedd Ápr. 23, 2013 7:54 am

Nem tetszett a nagyképű stílusa, nagyon nem! Mégis.. semmit sem tehettem, ártatlanul.. nem. Mégis jól tudtam, hogy egyszer elkapom és élvezettel lesz hogy feltrancsírozom vagy csapom le egyetlen ütéssel a legfájdalmasabban mindkét szárnyát. De ez még nem az a pillanat volt. Éééédes vágyálmok...

- Hívatalak... - vettem fel a korábbi testtartást és szigorú szemekkel kezdtem el lépkedni felé, a kezeimet lazán összefűzve a hátam mögött. - mert szükségem volt rád. - torpantam meg nem is olyan sokkal előtte. - Ahogyan Gábriel-t, Uriél-t, Sariél-t, Raguél-t és Ramiél-t is. - tartottam rövid szünetet. - Gyűlés volt amin te nem jelentél meg, mert vélhetőleg annál valami sokkal fontosabb dolgod volt, vagy éppen egy mocskos kis ringyóval játszadoztál. - vagy inkább a legfőbb ordas kurvával. De ezt már csak fejben tettem hozzá. - Vagyis most jelentem odafenn, hogy nem teljesítetted a kötelességed, és a mulasztásért szabják ki a bűnhődésedet. - sóhajtottam panaszosan, mintha legalábbis egy percig is megérintene amiért egy ilyen aljas és alávaló féreg, megkapja azt ami jár neki. Vagy legalábbis egy részét a jussának.


A hozzászólást Mihály összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 23, 2013 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok EmptyKedd Ápr. 23, 2013 7:41 am

- Vicces vagy, Mihály.. - léptem el előle, ahogy fenyegetőn a szemeimbe nézett. - De a beosztottad vagyok, nem a vérebed. Nem kell hogy minden egyes itt töltött percemről beszámoljak neked. - álltam meg nem is olyan messze tőle, és onnan fordultam vissza a szemeibe.

- Szóval miért hívattál!?
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Ajánlott tartalom


And I am a(n)



Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok Empty

Vissza az elejére Go down
 

Utcák, sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Silver Bite városa :: Belváros, közhelyek-