Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Hálószoba EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Hálószoba EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Hálószoba EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Hálószoba EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Hálószoba EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Hálószoba EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Hálószoba EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Hálószoba EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Hálószoba EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Rafael
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Mihály
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Josh Henderson
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Dominic Toretto
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Farrah Morgenstern

Farrah Morgenstern
And I am a(n)
ancient vampire master

nő Hozzászólások száma : 18
Csatlakozott : 2012. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : × Bérgyilkos Vámpírvadász ×

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am


To: Magnus

Élvezetes kis játék volt ez. Hogy mindig is vágytam volna erre? Nem, azt nem mondanám. De hogy tudtam-e, hogy el fog jönni ez a pillanat? Igen, talán valahol egy picikét sejtettem, hogy el fog jönni az Ő pillanata, hogy el fog érkezni az az idő, amikor elgyengülök egy hajszálnyit a neki megfelelő időben, a neki megfelelő helyen. Nem, nem vagyok rá büszke, de ami azt illeti bánni sem bánom. Ó... annyi mindent megbánhatnék az életemben, hát miért épp most kezdeném el? És miért épp ezzel a dologgal? Sokkal inkább bánhatnám azt, hogy a saját fajtámat (is) irtom, hogy a saját családommal (is) hadban állok. Egy kis kaland, egy kis titkos, bódító, eszelős és szertelen kaland már nem oszt, nem szoroz sem a hírnevemen, sem a becsületemen...

- De te pont így szeretsz, nem? - hajtottam hátra a fejemet a vállára, egy apró kis mosollyal behunyva a szemeimet. Kezem az arcát simította, majd egy szempillantás alatt ragadta meg a nadrág feszülő textiljét, s hangos recsegésekkel téptem le róla. Szinte hallani lehetett, ahogy szál a szálba kapaszkodik, majd kelletlenül engedik el egymást. Élveztem, kezének csodatételét, a pulzusom már az egekben járt. Nem csak a boszorkányok mestere, ó nem... A jelek szerint nem csak a szája volt olyan nagy az évek során. Fantasztikus szerető is. Lenyűgöző... mámorító.

De már nem bírtam tovább a véremmel, ajkai a nyakamon, keze az alsóneműmben kényeztet. Persze a fenekemnek fúródó "valamicske" is már túlontúl volt feszítve. Valószínűleg a támadásomra várakozott ő is, amit meg is kapott. Hirtelen fordultam meg, egyik combom a csípőjére emelve, nekilökve őt a kandalló melletti falnak, rámarva ajkaira, kezem pedig kemény szerszámán siklott le, s föl. De nem sokáig, éppen csak egy párszor, csak hogy még jobban pattanásig feszítsem őt, ahogyan az előbb ő tette velem.

- Úgy csináld, mintha ez lenne életünk utolsó órája, úgy, mint még senki mással... - súgtam ajkaira, izzó tekintettel nézve föl a kék szemekbe.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Magnus Bane

Magnus Bane
And I am a(n)
witch master

Férfi Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2013. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Silver Bite

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzer. Ápr. 02, 2014 1:03 am

- Áó! – kiáltottam mikor megjelent a fájdalom, de nem húzódhattam el. Nem, mert nem engedte és éreztem hogy szinte lefetyeli a véremet. Mégse tudtam eldönteni hogy ez felizgat.. vagy csak az adrenalint küldte meg a véremben, a félelmet, hogy bármikor kitör és akkor végem. Mint a botnak. De talán pont ez az az ami tetszett benne.

- Minden egyes nap azzal játszom.. – rekedt a hangom, félig van csak ereje, és elrántom az ajkam, hogy megnyaljam és elvegyem tőle azt ami táplálja. - Hagyj nekem is.. Még a végén ittmaradsz, parlagon. – vigyorgom el, de ő is tisztában van vele hogy ha nem jön ellenem és nem teper le, innen elégedetlenül nem távozik. Az kurva isten!
Talán ezzel ő is tisztában van.. igen.. egész biztos.. - akad fel a plafonra a fejem, a szemeim maguktól csukódnak le, ahogy könnyű kitérő után a seggemre a keze már egész kellemes helyen játszadozik. Én meg.. élvezem. Nem tehetek mást. És eszembe sincs hogy egy percig is mást tegyek.
A segge a kezemben.. minden egyes erőteljesebb pillanatnál keményen marok bele, az ereim lüktetnek, végig a nyakamon, szinte érzem ahogy kisercen a vérem, és még mindig csak élvezem.. még! Egészen egy pontig.

- Most te jössz.. - nézek eltökélten a szemeibe, és ha elég szabad vagy csak elengedett, a csuklójára szorítva egyetlen rántással fordítom meg, hogy a feneke az ölemben legyen, és teljesen felpréselem rá a testemet.

- Tudod hogy... - hajolok a nyakába a válla felett, szagolok a hajába, magamba fogadom a bukét.. ezt a régóta vágyott, hívogató ízt.. a nyakába kóstolok, nem harapok csak érzéssel.. majd végighúzva a helyén a nyelvem.. - milyen.. émelyítő vagy?- szuszog az orrom a fülébe, mikor a hasán nem tartó kezem rászorít a mellére, hogy aztán újult utat véve, szabadon engedve minden ösztönömet célirányosan csússzon le...
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Farrah Morgenstern

Farrah Morgenstern
And I am a(n)
ancient vampire master

nő Hozzászólások száma : 18
Csatlakozott : 2012. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : × Bérgyilkos Vámpírvadász ×

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:11 am


To: Magnus

- Az... - "t veszem észre" - akartam mondani, csak éppenséggel kihasználásból jelesre vizsgázott a boszorkányunk, és máris kapva kapott az alkalmon, ajkai vérmesen tapadtak az enyémre. Éreztem a durva marást a fenekemen, ami meglepetésként ért, persze neki fantasztikusan tetszett, így hát bosszút forraltam. Szinte a nyakamat mertem volna rá tenni, hogy következő lépésként vasmarokkal fog majd magához húzni, csak hogy teljes mértékig érezhessen. Persze vártam még, nem egyből csaptam le rá ádázul.
Finoman én is közelebb kúsztam, már amennyire még ez lehetséges volt. Hajába fúrtam az ujjaim, másik kezemmel a hátát cirógattam vagy éppen karmolásztam. Ágyéka erőteljesen nyomódott az enyémnek, s én éles szemfogaimmal végigszántottam az ajkán. A kicsorgó forró, vasasan édeskés, energiától csiklandozó vér mind az én számba csordogált. Imádom a vérét, fantasztikus kompozíció, pedig már kóstoltam egynéhányat. De a következő próbálkozásomnál már éreztem, ahogy feszül a keze a nyakamon és egyre erősebben szorít.

- Belegondoltál már abba, hogy az életeddel játszadozol? - suttogtam, vagy talán a gondolataim váltak csak hallhatóvá, szerintem egyikünk sem tudja pontosan, én speciel csak azt tudom, hogy a kezem a hátáról a formás seggére, majd a sliccéhez került, amit ügyesen kimahinálkodva rátaláltam a lényegre, s erősen kézbe vettem a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Magnus Bane

Magnus Bane
And I am a(n)
witch master

Férfi Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2013. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Silver Bite

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Márc. 07, 2014 1:06 pm

- Szzzz.. – felszisszentem kiszélesített fogakkal amikor megtépte a hajam, a derekát viszont egy percig se engedtem el. Az ereimben a vér rekord sebességre kapcsolt, mégse kötözködtem vele. Nem jó ötlet. Úgy alapból sohase az, mégis résre húzott szemekkel, részben mégiscsak engedve a kísértésnek vigyorodtam el.

- Hiszed vagy sem.. pont nem azon jár az agyam hogy röhögjek. – jött már élesbe, de nem hagytam magam, újra a szájára kaptam és az eddig a derekán szorító kezem élesben csúszott le a seggére hogy éleset marjon bele. Megugrott! Nekem meg tetszett, és most még az se tudott meghatni ha akár egy tizedmásodpercen belül felnégyel, most egyszerűen csak élveztem ami jutott. Egy örök életre felejthetetlen éjszakát. Mert ebben biztos voltam. Még ha megdöglök.. akkor is megérte! Azzal a másik kezem a hátán csúszva fel fűztem a tarkójába a hajánál hogy én is szorosabban érezzem.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Farrah Morgenstern

Farrah Morgenstern
And I am a(n)
ancient vampire master

nő Hozzászólások száma : 18
Csatlakozott : 2012. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : × Bérgyilkos Vámpírvadász ×

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Nov. 29, 2013 1:20 am


To: Magnus

- És még mi mindenről nem tudsz, Magnus... - kacagtam föl, de már nem járathattam tovább a számat, mert kegyetlenül lecsapott az ajkaimra. Nem zavartatta magát és nem kímélt. Tetszett ez a vehemencia, bár valahol az agyam egy jelenleg félreeső zugában tudtam, hogy normál esetben Magnust már úgy nagyjából hatmillió részre szabdaltam volna. Most mégsem tudom, mi történhetett velem. Ráadásul ez már a repeta...

Valahogy egyre közelebb kerültünk a ropogó tűzhöz, szinte már égette a lábamat és őszintén szólva kicsit be is pánikoltam tőle, de egy egyszerű mozdulattal helyet cseréltünk és most már csak a kellemes meleget éreztem és ő volt a tűz mellett testközelből. Éreztem, ahogy piszok módon belevigyorog a csókba. Nem is én lettem volna, ha ezt csak úgy hagyom, így ujjaim a hajába futva enyhén megrántottam a fejét, éppen csak annyira, hogy egy hajszálnyi hely keletkezzen az ajkaink között.

- Én a helyedben nem röhögném ki magam... - néztem mélyen a kék szemeibe. Szinte izzott a levegő, egy harmadik fél talán láthatta is volna a közülünk kipattanó tüzes szikrákat.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Magnus Bane

Magnus Bane
And I am a(n)
witch master

Férfi Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2013. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Silver Bite

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyHétf. Szept. 02, 2013 9:18 am

Faltam a látványt! Belőle! Az arcából, a testéből áradó hőt, az ígéretet hogy megint az enyém lesz és tudom hogy csak a pia beszélt belőle, de ha már szabad a menet ugyan miért is ne használjuk ki kedvünkre!? Pokoli régóta várok rá!

- Furcsa.. Sosem gondoltam volna hogy van neked egy ilyen oldalad is. – követte a kezét a szemem ahogy végigtapperol, de az istennek se volt ellenemre. Elég egy pöccintés, ha róla van szó, és máris ugrálok kedvére, habááár.. még mindig gyanús volt nekem ez a végszó. De mit pöcsölsz!? Használd ki ha már a mai a szerencsenapod! – dumált a saját lelkiismeretem és ha már liba, legyen kövér, lelépve azt a centinyi távot, jobb kezem a dereka mögé fúrva rántottam közelebb.

- De meg kell mondjam.. tetszik!– futott ki a vigyorom, de csak egy pillanat, ennyi ami eltelt, az hogy itt van a mellkasomon sokkal inkább hergelt ahogy az arca is a közelemben. Hirtelen kaptam rá. Nem vadul, nem vagyok én vadbarom, csak hirtelen téptem meg az ajkát, a fogaim közé szorítva, beleakaszodva a nyelvem.. bejött ez az íz, és habár épp az előbb éreztem alig negyed órája vagy húsz perce, egy dolog tuti biztos volt, hogy nagyon nem lesz elég belőle! Még azt is megkockáztatom, hogy soha!
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Farrah Morgenstern

Farrah Morgenstern
And I am a(n)
ancient vampire master

nő Hozzászólások száma : 18
Csatlakozott : 2012. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : × Bérgyilkos Vámpírvadász ×

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyHétf. Jún. 10, 2013 8:31 am


To: Magnus

Igazából még mindig furcsa volt ez az egész helyzet, persze valahol tetszett is, de azt tudtam, hogy nem a józan eszem vezetett. Már most  biztos vagyok benne, hogy ezt az egészet meg fogom én még bánni, vagy legalábbis nagyon nem akarom majd, hogy felmerüljön ez a téma... Ettől függetlenül természetesen egy percig se ellenkeztem.
Az meg kifejezetten tetszett, ahogy igyekezett a kedvemre tenni, na meg hogy el próbált ezekkel a kis dolgokkal varázsolni. Pedig ha valaki nem romantikus, akkor az én vagyok.

- Ohó, Bane mester... Ki sem néztem volna ezeket önből... - Lépkedtem hozzá vigyorogva, ujjaimat végigjáratva a mellkasán. - Kérem, folytassa csak, kíváncsian várom, hogy mit forgat a fejében... Abban a csinos fejében... - Csak jól esett őt magázni, amúgy szerintem soha nem beszéltünk így. Ami azt illeti, állandóan harcban álltunk egymással. Mondjuk nálam ez nem meglepő, hogy az úgymond ellenségeimmel valamilyen úton módon mindig összeakadok... Khm.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Magnus Bane

Magnus Bane
And I am a(n)
witch master

Férfi Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2013. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Silver Bite

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyHétf. Jún. 03, 2013 9:56 am

(Folyt az előző oldalról..)

Szemmel úgy követtem mint egy véres rongyot. Máskor azt mondanám nem hiszek neki. Máskor tuti biztos lennék benne hogy megint csak szívatni akar, ahogy már sokszor megtette riszálva azt a falatnyi húst önelégülten az orrom előtt. Jól tudta mennyire vágyom a testére! De most... Most hogy az előbb a konyhában megtettem, biztos voltam benne hogy itt nem lesz átverés! Nem lesz hogy amikor a legjobban áll a zászló, a legkeményebben, egy orbitális vigyor a válasz, vagy egyszerűen villan a penge és otthagy megrohadni felhergelve.

Mindvégig a szemeit néztem felé lépkedve. Talán hogy előre lássam ha mégis lépni akarna, de bíztam benne. Azokban a gesztenyékben! Hányszor hazudott már nekem de ott mindig megfejtettem a valóságot.

- Szóval azt mondod... akarsz még belőlem..? - kérdeztem elé érve, lábam beletaposva a nagy és hófehér szőrmébe, és egyetlen suhintással ereszkedtek le a vihart kizáró ablakredőnyök. - Na így már sokkal jobb.. - csettintettem még egyet, mire a szobában ácsorgó vagy félszáz gyertya, egyetlen pillanatban kapott lángra. - Még jobb! - sunyított egy sanda mosoly a számra, és a füle mellé hajolva belesuttogtam. - Fogalmad sincs róla mit hagytál volna ki... - vigyorogtam a fülébe és azonnal lobbant a láng a kandallóban mögötte, hogy egy percig se panaszkodhasson a hideg mellett. Ééén mindent megtettem. Ha még most is ellenkezne...

- Nem árt néha egy kis formalitás.. - suttogtam már a válla vonalán, egy óvatos csókot rálehelve mielőtt visszaemeltem a fejemet hogy megint a szemeibe nézzek.


Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Akasha Bellefleur

Akasha Bellefleur
And I am a(n)
admin

nő Hozzászólások száma : 123
Csatlakozott : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : A kárhozottak irányítása

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Hálószoba   Hálószoba EmptyHétf. Jún. 03, 2013 9:05 am

Hálószoba Tumblr_mnu2g5NEmv1qkbtfyo1_400
Vissza az elejére Go down
https://silverbite.hungarianforum.com
Hello, my name is
Ajánlott tartalom


And I am a(n)



Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Silver Bite városa :: Lakóházak a városban :: Magnus háza-