Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Utcák, sikátorok - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Utcák, sikátorok - Page 2 EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Utcák, sikátorok - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Utcák, sikátorok - Page 2 EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Utcák, sikátorok - Page 2 EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Utcák, sikátorok - Page 2 EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Utcák, sikátorok - Page 2 EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Utcák, sikátorok - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Utcák, sikátorok - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Rafael
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Mihály
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Josh Henderson
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Dominic Toretto
Utcák, sikátorok - Page 2 Vote_lcapUtcák, sikátorok - Page 2 Voting_barUtcák, sikátorok - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Utcák, sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 7:37 am

- Ha nem tűnt volna fel, már órákkal ezelőtt. - túloztam fintorogva mire a nagyságos úr hajlandó volt megjelenni nyílt színem előtt. - Ennyire elfoglalt voltál? - kérdeztem lomhán megemelt szemöldökkel, de nem hagytam, hogy az arcom akár egyetlen rezzenést is tükrözzön. - Csak nem megint tilosban jártál? - fúrtam a szemeimet mélyen a szemeibe, csak egyetlen lépést lépve közelebb mégis fölé magasodva teljesen. Nem vártam hogy nyílt színt valljon a féregje. De egy dolgot tudtam. Éreztem amit éreztem. Az ellenálló erőt! Nem hiába volt gyanús már korábban is a korcs vére.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 7:05 am

(Folyt. előző oldalról)

Egész úton máshol járt a fejem. A féktelen düh az iránta érzett aggódással keveredett és a ténnyel, nem tehetek semmit sem. NEM léphetek fel Mihály ellen! Titkolnom kell! Minden egyes percet, a tényt, hogy valaki ott növekszik.. benne.. aki hozzám tartozik. Az enyém.. Hozzám is tartozik, de a jelen állapotokat tekintve ha ez kiderülne elkerülhetetlen lenne a háboú.
Észnél kellett lennem. Piszkosul, akármennyire is keménynek bizonyul, tudtam, hogy másképp nem maradhatunk életben. Se én... de ha híre megy, ők sem. És ez most nem a kétségbeesés pillanata volt. Egyszerűen nem engedhettem meg, hogy bármit is szabadjára engedjek, ezért mielőtt eltökélt, szigorú, és legfőképp ártatlan tekintettel elé lépek, nem is olyan messze, csak néhány utcányira Mihálytól megjelentem hogy kifújjam magam. Meg kellett hogy tisztuljak. Muszáj volt.. Mielőtt elé lépek. Jól tudtam, hogy csak egyetlen, véletlenszerű hiba amit vétek és ő máris belekapva tép majd darabokra. Nem hagyhattam.. Nem tehettem...
Újabb nagy sóhaj.. leengedve minden egyes csepp feszültséget, a kérdést, hogy vajon Ő jól van e hogy végre eljöttem, és lehunyva a szemeimet koncentrálni kezdtem. Jöjjön aminek jönnie kell...

- Hívattál!? - kérdeztem már szürke, egyszerű ábrázatot véve, ahogy körvonalazódva az alakok kirajzolódott előttem Mihály szigorú képe, és igyekeztem tenni az ártatlant. De legfőképpen a tudatlant a behívás tényére...
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Akasha Bellefleur

Akasha Bellefleur
And I am a(n)
admin

nő Hozzászólások száma : 123
Csatlakozott : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : A kárhozottak irányítása

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 7:51 am

Silver Bite utcái és sötét sikátorai
Vissza az elejére Go down
https://silverbite.hungarianforum.com
Hello, my name is
Ajánlott tartalom


And I am a(n)



Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Utcák, sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Silver Bite városa :: Belváros, közhelyek-