Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Rafael
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Mihály
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Josh Henderson
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Dominic Toretto
Mikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_lcapMikhail Bikov - Merion megye alfája Voting_barMikhail Bikov - Merion megye alfája Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mikhail Bikov - Merion megye alfája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Mikhail Bikov

Mikhail Bikov
And I am a(n)
alpha of the werewolves

Férfi Hozzászólások száma : 14
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A helyi farkasfalka alfája

Mikhail Bikov - Merion megye alfája Empty
TémanyitásTárgy: Mikhail Bikov - Merion megye alfája   Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptyVas. Márc. 24, 2013 6:55 am

MIKHAIL BIKOV

FAJ:
VÉRFARKAS
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:
Verhojanszk, Oroszország, Szibéria; 1813 környéke, nincs pontos adat
KOR:
200
BECENÉV:
Mika
SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG:
HETEROSZEXUÁLIS
PLAY BY:
Dominic Purcell
THIS IS ME...

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEGY:
Nincs különösebb külső jegy, hacsak nem a szinte tar fejbőr és a robosztus megjelenés és tekintet. Anyanyelvi orosz lévén, még mindig akcentussal beszéli az angol nyelvet.
JELLEMZÉS, SZEMÉLYISÉG:
Már jó ideje Merion megye vérfalkasfalkájának alfája, és nem véletlenül kapta ezt a címet. Nem az eszéért az biztos, de nehéz megküzdeni vele. Szibéria kemény telein nevelkedett, sokat bír, és semmi nincs ami eltántoríthatná a céljától. Bárkit kell megölni érte, bárhogyan és bármilyen sérülést is szenved, olyan mint egy droid. Csak megy, ész nélkül előre, és elsöpri az elsöpörhetetlent. Vagy eddig csak szerencséje volt??
LIKE:

- A NŐKET! - Főleg a falkából, de amúgy nem válogatós
- Az orosz vodkát - képtelen lenne létezni nélküle
- A bulikat - No comment..
- A hatalmat - egyenesen odavan a hatalmáért, és az engedelmes falkatagokért
- A harcot - szeret küzdeni, de megalázni méginkább
- Szibériát - imádja a hazáját, mégsem célja visszatérni oda
DISLIKE:

- Az ellenszegülést - hamar le is töri a lázadást, nem a kegyelméről híres
- A tiszteletlenséget - minden méltó megtorlásra kerül
- A kiszabott feladatok elmulasztását - ha a falkába tartozol, nincs választási lehetőséged
- A hátbatámadást - ha tudomást szerez róla, nem biztos hogy csak a vétkesek halnak
- A bizalom megszegését - nem kertel, halállal lakolsz!
CSALÁD:
Jurij Bikov ● 65†  ● Amíg az élt, szinte rajongásig szerette az apját. Ő tanította mindenre

Szvetlana Chernikova ● 22† ● A születésekor vesztette életét
AND MY PROBLEMS...

ALKOHOL:
Töménytelenül
CIGARETTA:
Eleget
DROGOK:
Alkalomadtán
WOW:
Egy formás segg, dagadó csöcsök
UGH:
Az alázat hiánya dühbe gurít és meg is torlom
THIS IS MY STORY...

Rohantam, futottam bele az éjszakába! Az a néhány vodka!? A szart! Meg se kottyant! Nem valami rohadt, puhapöcsű féreg vagyok én, hanem igazi hazámfia orosz gyerek! - vicsorgott a pofám nagy vigyoran a nyelvem oldalt lebegve a szélben, aztán egy fa! Majdnem nekimentem, de sikerült még időben kifarolnom előle. Homályos a kép, kissé.. a föld néha megimbolyog, de nem érdekel, én tudom, hogy ki vagyok! A rohadt helyi falka vezére, és aki ellenem jön egy pillanat alatt marom véresre! Még ha most nem is lenne túl nehéz dolga elbánni velem..
A következő fa viszont már nem zajlott olyan szerencsésen. Csak hallom ahogy nagyot nyekkenek, a bal hátsó combom.. bassza meg! - vágódtam el a leveleken, de csak egy elfojtott vonyintás, ennyi amit kiengedtem már kapartam is magam össze, és még ha nem is talpra, de hasra, földig érő nyelvvel lihegtem Dom szőrös farának messzi árnyékára. Ekkor kezdtem egy hatalmas vonyításba! Nem mert segítséget akarok, csak hogy hallja az egész falka, mindenki aki csak erre téved, hogy itt vagyok, és ha bármikor is a hatalmamra törne velem kell megküzdenie!
Ekkor láttam meg Dom visszacsaholó alakját és gyorsban talpra kecmeregtem, de nem hagytam abba a lihegésemet. A combom fájt, kék-zöld leszek de nem leszarom!? Éljen a vigalom! - csaholtam én is, de elég volt a szemeibe néznem hogy tudjam merre menjek. Utána.. asszem.. vagy legalábbis a nagy farát csak nem vétem el. - tuszkoltam vissza az újabb röhögésemet, és ahogy elindult, saccperkábé belőve merre is döcög, követtem.

- Akkkkurvaéllet! - dobtam le a szőrömet amikor odaértem, de ekkor hasított csak a lábamba a nyílaló fájdalom. - Kurrrva fááák! Follyton szemmbejönnek... - ráztam meg a pofám ahogy kihúztam magam és próbáltam kibogozni a szemeimet. Rohadt képek! Még mindig homályos. Egy kissssééééé.. Kurva élet!

rick ● 2,5 ● jópáran
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Farrah Morgenstern

Farrah Morgenstern
And I am a(n)
ancient vampire master

nő Hozzászólások száma : 18
Csatlakozott : 2012. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : × Bérgyilkos Vámpírvadász ×

Mikhail Bikov - Merion megye alfája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikhail Bikov - Merion megye alfája   Mikhail Bikov - Merion megye alfája EmptyKedd Jan. 07, 2014 12:40 am



Elfogadva!

Silver Bite - Misztikus szerepjáték


Mr. Oroszország!
Gondolom Akasha nagyságát vártad, de be kell érned velem. Razz
Nagyon jól összeszedted a dolgokat, igazán ütős kis ET-t hoztál össze megint, bár mit is vártam mást. Very Happy Nincs is értelme húznom a szót, remélem egyszer Dom elrángat egy versenyre, aztán személyesen is találkozhatunk. Wink
Vissza az elejére Go down
 

Mikhail Bikov - Merion megye alfája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Alapok :: Elfogadott karakterlapok :: Vérfarkasok-