Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Rafael
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Mihály
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Josh Henderson
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Dominic Toretto
Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_lcapMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Voting_barMihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Empty
TémanyitásTárgy: Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére   Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptyVas. Márc. 24, 2013 4:07 am

Mihály

FAJ:
A legfőbb.. ARKANGYAL
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:
Mennyország; Az idők kezdetén..
KOR:
Amióta a Mennyország létezik a Föld fölött...
BECENÉV:
Nincs, nem vagyok puli!
SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG:
HETEROSZEXUÁLIS (Csak ha nagyon elvesztem a fejem)
PLAY BY:
Zachary Quinto
THIS IS ME...

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEGY:
Ha még nem hallottál rólam, magadra vess, majd fogsz! Én vagyok a Mennyek legnagyobb és örök hadvezére, és szeretem, ha ez tiszteletben is van tartva. Ha nem tetszik a képed, ha mocskos démon vagy vagy a kárhozottak fattya, megkóstolhatod a kardomat, az Arkok kardját, az én kezemben a legfőbbet, aminek a vágásából hiába is várod nem jön felépülés. BELEDÖGLESZ! Így jártál, hulljon minden mocskos és gonosz aki férges, minden ki áruló, és bárki aki egy percig is veszélyezteti a Mennyei uradalmakat ott fenn. Mellékelve szúrós, zord tekintet, céltudatos szemek, sosem ismertem a tréfát vagy a viccet, csak a küldetés az elsődleges.
JELLEMZÉS, SZEMÉLYISÉG:
Mihály, másképpen "jó" mint a többiek. Mint az alá tartozó hatok. Mihály az az Ark, akinek feladata a "nagyobb jó" tényének megítélése. Hogy néha túlzásokba is esik? Hogy néha mocskos eszközökre is vetemedik? Hogy néha zsarnok? Meglehet. Viszont az ő fejében egy az érdek: A tökéletesség elérése. A "jó" megfékezhetetlen uralma az emberiség felett. Nyugodt és boldog emberek, nincs rettegés, szenvedés vagy félelmek. Célja, teljesíteni mindazt amire rendeltetett, hogy kiharcolja a Menny uralmát az emberiség felett. Csak éppen elfelejti megnézni hányakon gázol át érte...
LIKE:
*  Rend, tisztesség, fegyelem
* Hatalom, céltudatosság, a "cél, szentesíti az eszközt" elv
* Tudtán kívül, de a megalázás
* Ha hajbókolnak neki
* Önbíráskodás (merrrt.. megteheti : / )
DISLIKE:
- Árulók!!! (Főként a bukottak!)
- Démonok, a kárhozott faj minden egyes pusztulni való példánya, de főleg LUCIFER! (réégi "barátok" : P  )
- Politika (inkább eleme a tettlegesség)
- Elengedni egy bűnöst
- Ha a körmére néznek
CSALÁD:
Már senki sem tudja az egész hol kezdődött..
AND MY PROBLEMS...

ALKOHOL:
SOHA!!!
CIGARETTA:
SOHA!!!
DROGOK:
SOHA!!!
WOW:
A HATALOM!
UGH:
A gyenge és korcs származású személyek akik nem érdemlik meg azt amit kaptak
THIS IS MY STORY...


- Hívattál!? - kérdezte szürke, egyszerű ábrázattal lépve be és ártatlannak tűnő szemekkel nézett a szemeimbe.

- Ha nem tűnt volna fel, már órákkal ezelőtt. - túloztam fintorogva mire hajlandó volt megjelenni nyílt színem előtt. - Ennyire elfoglalt voltál? - kérdeztem lomhán megemelt szemöldökkel - Csak nem megint tilosban jártál? - fúrtam a szemeimet az övéibe, csak egyetlen lépést téve közelebb mégis fölé magasodva teljesen. Nem vártam hogy nyílt színt valljon a féregje, de egy dolgot tudtam. Éreztem amit éreztem. Az ellenálló fekete erőt! Nem hiába volt gyanús már korábban is a korcs vére.

- Vicces vagy, Mihály.. - lépett el előlem - De a beosztottad vagyok, nem a vérebed. Nem kell hogy minden egyes itt töltött percemről beszámoljak neked. - állt meg nem is olyan messze tőlem hogy nagyképűen nézzen vissza a szemeimbe. - Szóval miért hívattál!? - tartotta a tekintetem.

- Hívattalak... - vettem fel a korábbi testtartást és szigorú szemekkel kezdtem el lépkedni az irányába - mert szükségem volt rád. - torpantam meg nem is olyan sokkal előtte. - Ahogyan Gábriel-t, Uriél-t, Sariél-t, Raguél-t és Ramiél-t is. - tartottam rövid szünetet. - Gyűlés volt amin te nem jelentél meg, mert vélhetőleg annál valami sokkal fontosabb dolgod volt. - ráncoltam a szemeimet - Vagy épp egy mocskos kis ringyóval játszadoztál. - vagy inkább a legfőbb ordas kurvával. De ezt már nem tettem hozzá hangosan. - Vagyis most jelentem odafenn, hogy nem teljesítetted a kötelességed, és a mulasztásért szabják ki a bűnhődésedet. - sóhajtottam panaszosan, mintha legalábbis egy percig is megérintene.

- Jelentsd csak.. - lépett el megint előlem. Folyton fut a kis féregje! - Megérdemlem. - tette a lábait egyiket a másik után és csak néhány lépés után fordult meg. - Alávetem magam a büntetésnek. - bólintott. - És akkor mi is az amiről tudnom kell!?? - vett nyílt színű ábrázatot ami nagyon nem tetszett.

- Zúgolódások voltak.. A keleti régióban. - kezdtem bele monotonon, de az előző helyemről egy pillanatig se mozdultam vagy adtam neki teret. - Fensőbb utasítás a kiélezett figyelem mindenfele, és az alacsony beosztásúak visszarendelése... - tettem hozzá folytatólagosan még mindig nem moccanva meg. - Már csak mi vagyunk itt. A hadvezérek. Ha újabb zavargások lesznek, a mi feladatunk hogy visszaálljon a rend. Bármi áron. - tettem hozzá kiegészítőleg, de ez már inkább az én elvem volt az egészben, nem a fensőbb irodakukacok papírforma kérése.

- A bármi ár, nagyon kockázatos! - rántott a szeme azonnal eltökéltbe - Mégis ki adta ezt a parancsot!? - lépett utánam ahogy méltóságteljesen elléptem.

- Vitatkozol velem!?? - kerültem egyetlen lépéssel újra közelebb teljesen fölé emelkedve, nem tetszett hogy megkérdőjelezi a döntésemet. - Azt mondtam mindenképpen meg kell akadályozni hogy a mocskos démonok nagyobb hatalomra törjenek! - villámlottak a szemeim az övéibe, és biztos voltam benne, hogy csak egyetlen kicsiny.. gyufa a benzinre, és elérem a célom. Minden tetves kárhozott lemészárolva fekszik majd kiterülve. A MENNYÉ a hatalom! És az egész emberiség sorsa a kezében! Nem is lehetne ennél nagyobb érdem.. az egész világ sorsa a kezeimben.

- Térj már észre Mihály! - húzta a szemeit egyetlen lépéssel engem kikerülve. - Csak azt ne mondd hogy személyes vendettát akarsz lefolytatni a világ ellen! - tartotta a szemeit az enyémekben - Vétesz a Törvények ellen! Úgy akarsz járni mint a húgom!?? - járt a szája féktelen merészséggel és én tudtam hogy mihamarabb véget kell vetni a tiszteletlenségnek.

- Most fenyegetsz!!?? - léptem utána ahogy eliszkolt előlem, csak hogy tudja, nem az a személy vagyok akivel játszadozhat kedvére, mindennek ára van! Ahogy az életének.. Ha valaki.. véletlenül.. egyszer úgy döntene, hogy ő lesz a következő áldozat.. Rafael.. a pletykák szerint Akasha ölebe, vajon hullanának érte könnyek?? Kapna egy szééép kis fejfát odafenn: "ő is létezett" és örökre megpihenne a hetedik Mennyország legtávolabbi sarkának börtönében.
Csodás képek keringtek a fejemben.. Mégsem hagyhattam hogy az élet söpredéke, akármiként is de a Mennyország közelében végezze.. NEM! Más terv kell! Nem csak az élete, hanem vele pusztuljon a dicsősége!

- Csak kimondom a tényeket! - szúrt éket az enyémekbe a szeme - Ha csak megtudom.. hogy bármiben is benne volt a kezed a zördülések során.. Nem érdekel mi lesz, jelenteni fogom. - nézett keményen a szemeibe.

- Ne akard, hogy még inkább rajtad tartsam a szemem! - köptem a szavakat a szemeibe, és ekkor vált nyilvánvalóvá az egyetlen megoldás: el kell intéznem! Akár így.. akár úgy.. Nem érdekel miként, de VESSZEN! És minél hamarabb.... - éreztem ahogy a fékevesztett düh kezdi körvonalazni a kezemben a kardomat és az egyre inkább anyagi formát öltve szinte fogcsikorgatásaim alatt feszült bele a kezembe.

- Gondold meg Mihály...! - hallottam, ahogy a smaragdzöld fény az ő kezében is parázslani kezdett - Jól gondold meg mit teszel. - feszült meg az arcán és szikrákat szórt a két szeme - Mit gondolsz.. mit fognak tenni odafenn ha az Arkok kardjának nyomát találják a holttestemen!? - feszült meg az állkapcsa az egyre erősödő fénnyel betöltő sötétben - Majd megköszönik neked!? Magasabb pozícióba emelnek..? Vagy éppen egy örök életre elítélnek.. - tartotta a szemeimet és igaza volt. A fene essen bele, de igaza!
A szívem tombolt! Ütlegelve töltötte meg vérrel a fejemet, a fékevesztett düh kezdte felőrölni minden idegsejtemet és csak azokat a szemeket láttam. Azokat a vaskos.. kékeket amik egyet jelentettek a pusztulással. VESZÉLY! - ez villódzott folyamatosan a fejemben, a levegő ki és be járt veszetten a tüdőmben és éreztem ahogy a vérem önálló életre kel. De igaza volt. Minden egyes szava színigaz, nem.. nem tehetem... Így.. nem. Más terv kell! Valami alattomos és valami végzetesen pusztító. Amibe nem ér bele a kezem. Hivatalosan legalábbis..
Lassan vett a kardom fénye visszautat, és elhalványulva a kezemben a megfeszült ujjak is mindent elengedtek.. hogy aztán kitárva a tenyeremet egyetlen pillanat alatt vesszen a semmibe.

- Nem kerülj többé a szemem elé te mocskos korcsfajzat.. - szűrtem a fogaim között keményen, nem ismertem kegyelmet, de akkor terítsük ki azokat a lapokat. - Olyan vagy mint az apád... - köptem utána az aszfaltra előtte és undorodó pofával folytattam - egy alávaló féreg! - feszültek meg az izmaim a lábamban de egy tapodtat sem mozdultam. Nem tehettem. És ez pokolian feszültté tett!


***

- Csak nem.. könnyeket látok én azokban a szemekben!? - nevettem fel hangosan ahogy láttam benne a megtörtséget. - Ugyaaan már Rafael.. démon vagy, nem egy óvódás.. - nevettem újfent és már nem gondoltam hogy ez a nap, ez a mai alakulhatott volna ennél kedvezőbben. Hogy nyakunkon a háború?? Hát hajrá! Gyerünk, ütközzenek meg velem! Engem senki nem győzhet le!!! Az a teremtmény még nem született meg ezen a földkerekségen és ha rajtam múlik nem is fog! Többször nem követek el hibát vagy nemtörődöm felelőtlenséget. Soha.. többé..

Fürdőztem az élvezetben ahogyan őt szenvedni látom. Kielégítő zene füleimnek, és az elmúlt évszázadok ezernyi bosszúsága összesűrűsödött ebben az egyetlen percben. Mondtam én hogy megfizetsz.. Rafael.. Megmondtam neked. - vettem panaszos sóhajt álcául, mintha csak a legkisebb mértékig is érdekelne, azzal egy féltengely fordulatot megtéve megvizsgáltam a sikátor sötét hátoldalát.

- Szóval... akkor most már hogy tudod, nem is kell bűntudatot érezned amiért befekszel annak a szajhának az ágyába. - kacsintottam rá nagy kegyesen - Hisz tudod hogy van ez.. A vér nem válik vízzé! - suttogtam a füle mellett, azzal egyetlen örömteli fordulat, és csak rákezdve arra a fütyörészésre, zsebre dugott kezekkel lépkedtem el a sikátor sötétjébe hogy lassan köddé válva megjelenjek a Mennyország kapuján...

rick ● 2,5 év ● Akad még...


A hozzászólást Mihály összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 07, 2014 11:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Akasha Bellefleur

Akasha Bellefleur
And I am a(n)
admin

nő Hozzászólások száma : 123
Csatlakozott : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : A kárhozottak irányítása

Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére   Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptyKedd Jan. 07, 2014 12:15 am

Mr. "Legfőbb" Ark!
Nem titok, utállak. Talán ezek után még ősibb gyűlölettel, mint eddig! Egy hataloméhes, beképzelt, önbíráskodó undormány vagy! Csak azt nem értem, ha a te Istened tényleg mindent lát, akkor te ugyan hogy létezhetsz még szabadon?
Légy résen, Mihály... légy résen!


Elfogadva!

Silver Bite - Misztikus szerepjáték
Vissza az elejére Go down
https://silverbite.hungarianforum.com
Hello, my name is
Mihály

Mihály
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Silverbite
Foglalkozás : A Mennyei Seregek fővezére

Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére   Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére EmptyKedd Jan. 07, 2014 11:34 am

Ne udvarolj.. Ringyó!  [You must be registered and logged in to see this image.]     tongue :DDD
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Ajánlott tartalom


And I am a(n)



Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére   Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mihály - Az Arkok és a Mennyei Seregek fővezére

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Alapok :: Elfogadott karakterlapok :: Angyalok-