Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Rafael EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Rafael EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Rafael EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Rafael EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Rafael EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Rafael EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Rafael EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Rafael EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Rafael EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Rafael
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Mihály
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Josh Henderson
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Dominic Toretto
Rafael Vote_lcapRafael Voting_barRafael Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rafael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Rafael

Rafael
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 59
Csatlakozott : 2012. Aug. 13.
Tartózkodási hely : A Föld

Rafael Empty
TémanyitásTárgy: Rafael   Rafael EmptySzomb. Márc. 23, 2013 6:46 am

Rafael

FAJ:
ARKANGYAL
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:
Mennyország; Kr. u. 800 körül
KOR:
1200 év
BECENÉV:
Nincs
SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG:
HETEROSZEXUÁLIS
PLAY BY:
Kyle Schmid
THIS IS ME...

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEGY:
Ha láttatni engedi (a Földön), hófehér tollú szárnyak. Ha szükségét érzi a kezében zöld fénycsóvaként megjelenő Arkok kardja, amivel harcol a gonosz ellen, és aminek vágásából pokoli fájdalommal teljes a felépülés; A nyakában feszítő kereszt alakú Amulett, ami a mennyországi vezetőkkel való kapcsolattartásra szolgál, amelyen keresztül visszahívják, és ami smaragdzöld fényt áraszt magából, amikor a Mennyország jóságos energiájával feladata a testi vagy lelki gyógyítás. (Az Amulettet alapjáraton a gonosz nem érintheti, szénné ég tőle, de Akasha varázslata után Rafael keresztjének ez a funkciója elveszett. Ezáltal sérülékennyé vált a gonosszal szemben. )
JELLEMZÉS, SZEMÉLYISÉG:
Szentséges... Alapjáraton. Jó; hűséges; kitartó és küzdő szellem, amiben hisz azért a végletekig is képes elmenni. A feladata, az emberiség és a világ védelme beleivódott a vérébe, már az apja is híres és nagy hadvezér volt, és minden porcikájában igyekszik az ő nyomdokaiba lépni. Akasha.. Akasha volt a nem bekalkulált tényező. Gyűlöli, de egyben meg is veszik érte, mégis veszettül küzd ellene.. önmaga ellen.. és maga az érzések ellen. A másik gyenge pontja a tulajdon húga, aki Őrangyal tisztségnek örvend, és teljesen szabad szellem, elengedve az ő, és egykori apja tanításait. Mindene a család... a hírnév.. és főként a tisztesség. Bármit feláldozna érte. Amíg valami közbe nem szólt..
LIKE:
* Akasha (azt hiszem töretlenül az első hely)
* A hivatása, az emberek, és az ő megsegítésük
* Nem sorrendben, de teljes mértékben, Hope.. a húga
* A békességet, a boldogságot és a mosolygó arcokat
* A segítsége utáni hálás tekintetek
DISLIKE:
- A démonok, és főleg a Sátán kölyke, Alistair
- Akasha, és az egész kárhozott társadalom a második megtisztelő helyen
- A bukottakat, akik gyenge mód feladták azt ami a feladatuk lenne
- A háborút és vérontást, ahol túúúl sokan halnak meg
- És azt, aki az embereket bántja kihasználva a gyengeségüket
CSALÁD:
Machidiel (a bátorság Angyala) ● ††† ● Hihetetlenül tisztelte amíg élt, habár még kisfiúként az utolsó nagy háború során vesztette el
Ananchel (a kegyelem Angyala) ● ††† ● Nem sokkal követte az apját, belehalt a bánatba, magára hagyva a testvéreket
Hope ● 1002 ● Mindennél jobban szereti, az apja nyomdokaiba lépve nevelte fel és taníttatta ki az általa kiválasztott őrangyal tisztségre
AND MY PROBLEMS...

ALKOHOL:
NEM! Soha és kizárólagosan nem, az Mennyei törvények tiltanak mindennemű bűnös élvezetet
CIGARETTA:
Szintén az előző okok miatt : NEM!
DROGOK:
Ahogy már feljebb említettem, szintén NEM!
WOW:
Akasha. Szinte képtelenség ellene állnia, és az esetek többségében nem is TUD! Surprised
UGH:
Az árulás... Minden tekintetben és minőségben
THIS IS MY STORY...
...

A Bárba lépve a szokásos kép fogadott. A romlottság és az erkölcsi fertő. És bár néha nekem sem volt ellenemre elmerülni kicsit főleg a vámpírkirálynő által nyújtott érzéki gyönyörökben, most mégsem fűlött a fogam végignézni ami itt folyik. Célirányosan a bárpult felé néztem és máris szemembe ötlött pont az előbb említett… persze kivel mással, mint a kis udvartartásával körülvéve.

- Látom megint unatkozol... Nem kéne a kis ölebeidet láncon tartani? – fintorodtam el a két félmeztelen őrültet nézve, akik közül az egyik a lábánál ülve a fejét a combján nyugtatta, a másik meg a karját csókolgatta végig éppen.
- Nocsak, nocsak? Csak nem a Legfőbb jó? - kérdezte gúnyosan, miközben a lábánál ülő a felhasított csuklóján nyalta végig a kicsorduló vért. - Micsoda csodás ötlet – mosolygott aztán a szemeimbe - Alexander, mit szólnál, ha kapnál egy szexi pórázt? - kérdezte a fiút, aki még mindig az ölében feküdve felemelte a fejét és szürke szemeivel alázatosan nézett rá.
- Neked bármit, Úrnőm!- hangzott fel a szájából átszellemülten és én nem is tudtam hirtelen, hogy hányjak e vagy inkább nevessek.
- Hát nem édes? – fordította a fejét ismét felém cinikusan. - Szabad érdeklődnöm, mitől vagy ennyire feszült, drága Rafael? – villantott felém egyet a bájos, bár alattomos mosolyai közül. Soha nem bíztam benne. Nem hiába, a kárhozottak királynője nem lebecsülendő hatalom. Még élt a béke a világok között, mégis érezhető volt a feszült tartás a vezetőkben.
- Dehogynem! - válaszoltam undorodva némi fáziskéséssel, mikor észre tértem - Egy csivavába is több büszkeség szorult, mint ezekbe a nyomorultakba. - fintorogtam utálkozva a gusztustalan lényeket nézve. Ez már nem ember volt. Ez valami teljesen más. Valami szolgalelkű söpredék, aki némi alamizsnáért cserébe feláldozta magát ezeknek a mocskos teremtményeknek. De aztán kizökkentem a gondolataim közül és újra Akashára nézve válaszoltam.
- Segítség kell! - néztem a szemeibe szúrósan, hogy tudja, hogy most nem viccelek - Tedd már meg nekem, hogy elküldöd a kutyáidat, négyszemközt kell beszélnem Veled! - nyomatékosítottam szigorú tekintettel egy biccentés kíséretében.
- Ejnye, Rafael! Fékezd a nyelved! - emelkedett fel a fiúk közül és előrébb lépve mosolygott a képembe. - Tudod, merre van az irodám. – beszélt bájosan, majd egyetlen pillantással utasítva a két szolgát, azok egy pillanat alatt tűntek el a tömegben. - Megfelel? – kérdezte újra felém fordulva – Vagy szeretnéd, ha inkább a hálószobámban fogadnálak? – állapodott meg a tekintete az enyémben, nem takargatva azt a kacér fényt a szemeiben. Jól tudtam, hogy még most is játszik velem. És egyéb esetben talán már ugrom is, de most egészen más dolgok forogtak kockán.
- Nem! – vágtam rá egy pillanat alatt hűvösséget tükrözve, habár egyetlen porcikámat sem hagyta hidegen – Az iroda tökéletes lesz. – biccentettem megint és irányba állva intettem, hogy induljon el, követem.
A folyosó sötét volt és füstös. Már messziről érződött a romlottság bűze, ahogy a hosszú egyenes két oldalán különböző züllött teremtmények lejtették perverz táncukat, néhányuk egymásba gabalyodva hangos nyögésekkel adva tudtul, hogy nem csak egyszerű szórakoztatásról van itt szó. Undorító! – fintorodtam el, ahogy a szolgák meglátva királynőjük lassan riszálló csípőjét, meghajlított térddel és félrebillentett nyakkal adták meg a kötelező tiszteletet. Mint az állatok! – ez volt az első gondolat ami végigcikázott a fejemen, és hiába láttam ezt már számtalanszor az elmúlt, úgy párszáz év alatt mégis képtelen voltam megszokni a gondolatot.
Eltépve a szemem a tömegről, útközben mégis valahová máshova tévedt a tekintetem. Úgy ringott az a csípő előttem, olyan hívogatón abban a szoros bőrnadrágban, hogy néha úgy éreztem, hogy ezért még az Ördögnek is eladnám a lelkemet. Ámbár az esetek többségében erre azért nem volt szükség. Elég volt hozzá a személyes meggyőző erőm, mégsem tudta mindig kihasználni a gyengeségemet…

***

- Hope.. - hagyta el számat a suttogás, ahogy elkeseredetten gondoltam arra mit is tett az én egyetlen húgom. A saját vérem, és akit apánk majd anyánk halála után, egyedül neveltem fel, egyetlen pillanat alatt árult el és árulta el az egész világot. - Hogy tehette ezt? – bámultam az üveges semmi küszöbét, majd egyik pillanatról a másikra az arcom hirtelen dühös grimaszba torzult. - Megtette! És ezért fizetni fog - mondatta velem a tisztesség és kötelességtudat, de legbelül összetörtem. Hogyan taszíthatnám ki a tulajdon húgomat? És ha az ítélet halál… hogyan vethetnék én magam véget az életének? Végtelenül széthullottnak éreztem magam. Az én Uram előtt nem titkolhattam a történteket, mégis ha ez a tudomására jut a húgom menthetetlen, nem lesz kegyelem!

Csak bámultam magam elé bénultan, egyetlen szó se hagyta el a torkomat, de szinte a zsigereimben éreztem a lényéből ordító elégedettséget. Dühös voltam. Nem rá, a világra. A húgomra, amiért semmibe vette a Törvényeket és amiért tönkretette az oly régóta dícsőn csengő családi nevet. Apánkat tette tönkre. A dícső harcost, aki a nagy háborúk során ezer meg ezer kárhozottal végzett. Egyre csak pörgött az agyam, de semerre nem láttam kiutat. Ekkor szólalt meg az a hang a fejemben. És nem is kellett sokat gondolkoznom, hogy tudjam kinek a hangja az.

"Kérlek, hadd legyek én... Hadd én tépjem le a szárnyait. Olyan jó érzéssel töltene el megfosztani őt tőlük!" – kérlelt gondolatban és éreztem, ahogy a méreg egyetlen pillanat alatt önti el a fejemet.

- NEM! - vágtam rá hirtelen amint eljutottak hozzám a szavak - Ne is reméld, hogy hagyni fogom, hogy élvezd a tulajdon testvérem megaláztatását és szenvedését! - köptem szinte a szavakat, és mérhetetlen haraggal töltött el, hogy akárcsak eszébe is jutott hogy ebbe belemegyek. De ekkor újabb szélvihar tekergőzött át a helységen és ő már újra a kanapén nyújtózva el nézett kárörvendő vigyorral a szemeimbe. Egyetlen szót sem szólt. Csak nézett. Azok a szemek engem mégis a végsőkig ingereltek.
- Az egy dolog, hogy néha kicsit... jól érezzük magunkat egymással – indultam meg felé még mindig tajtékzó dühvel a szemeimben - de álmodban se gondold, hogy hagyom, hogy bárminemű közöd legyen a családomhoz! - értem oda a kanapéhoz, és bár belül a megalázottság és elkeseredés érzése még mindig mardosott, de a düh és a harag egészen más érzéseket is felébresztett. Egyszerűen gyönyörű volt ahogy ott elterpeszkedett a díványon és nagyot kellett nyelnem, hogy eltakarítsak minden efféle gondolatot.

- Sajnos nem értem, mit mondasz azokkal a gyönyörű ajkaiddal. – csücsörített bárminemű ellenszó helyett és kihasználva a pillanatnyi gyengeségemet, egy szemvillanásnyi idő alatt ragadta meg az ingemet és rántott le magára a kanapéra. - Édes Rafael, ne ellenkezz velem - suttogta végigsimítva a tarkómon végig a szemeimbe. - Érzem, hogy kívánsz – lehelte az arcomba és én még mindig csak megbűvölve meredtem rá. - Felizgat, hogy kárhozatra vagyok ítélve és ezért semmit és senkit nem tisztelek. Ne is tagadd. – ragadt meg a szeme a szemeimben és éreztem, ahogy az a smaragdzöld szempár egyre gyengébbé tesz, egyre inkább elveéve a józan eszem.
- Szállj le rólam! - sziszegtem, titkolt heves légvételek közepette, ahogy éreztem a teste a testemhez nyomódik. Összeszedtem minden utolsó megmaradt erőmet és tápászkodni kezdtem, de minden egyes légvételnél a tüdőmet beterítette az a pokoli illat, ami folyton és örökké elborítja a fejemet.
- Ugyan már, Rafael. – hangzott fel a torkából az az édes nevetés - Egyelőre te fekszel rajtam. – gúnyolódott és éreztem, ahogy az a finom kéz végigsimít a mellkasomon.
- Hagyj… békén! - szótagoltam, csupán önmagam megerősítéseként, hogy tisztában legyek vele mi is a helyes lépés, de akkor éreztem, hogy a kezei utánam nyúlnak és ráfonódva a tarkómra, visszarántanak.

A világ megfagyott. Úgy ültem ott, mint egy bábu, összeszorított szemekkel és heves légvételek közepette, és még mindig harcoltam. Harcoltam a bestia ellen, de jórészt önmagam ellen, ahogy éreztem, hogy a testem már nem akarva tovább a harcot, már csak egy hajszál választ el attól, hogy ne a Jó uralkodjon bennem. Gyűlöltem ezt! Hogy hatalma van felettem! Amikor nem én irányítok.. és amikor ő volt az aki a megkaparintotta a lelkemet. Őrülten kívántam! Megvesztem minden csókjáért! Hogy érezzem a testét! Azt a tébolyító forróságot benne! És ahogy éreztem, hogy ellenálló erőm már a végét járja, akkor a fülembe suttogott…
- Tudod, hogy nagyon is sok közöm van hozzá… – hallottam a szavait és a következő pillanatban reccsenve adta meg magát az ingem a kezei alatt.
Azt hiszem csak egy pillanat lehetett. A fülemben éreztem a saját szívdobogásomat, Tadam… tadam… és tudtam, hogy a csata végleg elveszett.

- Te hatalommániás ribanc! - sziszegtem kinyitva a szememet, és abban a pillanatban elkaptam a fejét és nekiestem a szájának úgy csókolva, olyan veszett szenvedéllyel, mintha ő jelentené magát az életet. A vérem erősebben forrt mint a pokol bármelyik felszökő bugyra! És elmém legmélye valahol legbelül a tudattalan forró ködébe bújva tisztában volt vele, hogy megint vétkezem, hogy egyszer még megfizetek érte, de már képtelen voltam ellenállni az érzésnek. Tudtam, hogy elégedettséggel tölti el, hogy egy Arkangyalt már évszázadok óta újra és újra a rabjává tehet. Pokolian dühített! Mégsem voltam képes ellenállni a nőnek.
Csak sistergett a vérem... lassan egyetlen tudatos gondolatom sem maradt... Már nem volt Hope, már messze volt az én Jó Uram, már csak egyetlen dolgot hallottam folyamatosan, a fojtogató vágy keltette megfeszült dobolást a fejemben.
Képtelen voltam ellenállni. Ez most is bebizonyosodott. Ő az én keresztem. Akasha Bellefleur. A kárhozottak fejedelme…

Rick ● Most mááár... 2 és fél éve ● Van egy pár...
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Akasha Bellefleur

Akasha Bellefleur
And I am a(n)
admin

nő Hozzászólások száma : 123
Csatlakozott : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : A kárhozottak irányítása

Rafael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rafael   Rafael EmptyHétf. Jún. 03, 2013 8:39 am

Mr. Becserkészett Angyalka!
Egyszerűen amikor már megláttam, hogy példát hozol ET-ül, szinte tudtam, hogy egy jelenet lesz az irodámból. Egy kedvenc jelenet. Wink Jó volt ez a kis nosztalgia. (Nézd meg, már csöpögök is. :O)
És lám-lám, ehhez a jelenethez képest mára minő változások történtek... Nincs közöm hozzád meg a családodhoz - mondtad anno, most mégis közös gyermekünket várjuk izgatottan...
Nem is fecsegek tovább, Azt hiszem, az elfogadás nem is kétséges Szívem! <3



Elfogadva!

Silver Bite - Misztikus szerepjáték
Vissza az elejére Go down
https://silverbite.hungarianforum.com
 

Rafael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Alapok :: Elfogadott karakterlapok :: Angyalok-