Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Gabriel EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Gabriel EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Gabriel EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Gabriel EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Gabriel EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Gabriel EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Gabriel EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Gabriel EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Gabriel EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Rafael
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Mihály
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Josh Henderson
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Dominic Toretto
Gabriel Vote_lcapGabriel Voting_barGabriel Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gabriel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Gabriel Gauriel

Gabriel Gauriel
And I am a(n)
archangel

Férfi Hozzászólások száma : 1
Csatlakozott : 2013. Dec. 25.
Tartózkodási hely : A 18. századtól a Föld.

Gabriel Empty
TémanyitásTárgy: Gabriel   Gabriel EmptySzer. Dec. 25, 2013 5:34 pm

Gabriel

FAJ:
ARKANGYAL
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:
Nem itt a Földön,évszázadokkal ezelőtt... A 18. századtól tartózkodhatom a Földön.
KOR:
Földi életem éveinek száma körülbelül 200 esztendő...
BECENÉV:
A Gabrielre hallgatok...
SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG:
HETEROSZEXUÁLIS
PLAY BY:
Benedict Cumberbatch
THIS IS ME...

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEGY:
Jellegzetes hosszú arc, feltűnő arccsontok és göndör haj, amely sötét ugyan, de nem fekete, vöröses, inkább rezes. Valamint  különleges metszésű szemek, szintén nem hétköznap színnel. Árnyalatuk hangulattól és fényviszonyoktól függően változik. Lehet mélyzöldtől kezdve hideg kék, jáde színűig. Fehér, kissé sápadt bőre, tekintetének élénk színe és hajának sötétsége feltűnő kontrasztban van egymással, ez kölcsönöz neki valami földöntúli megjelenést. Szárnya, ha látható,szintén sötét, de színe megtévesztő,mert csak bizonyos megvilágításban látszik, hogy valójában bronzos. Sötétben vagy félhomályban feketének tűnhet, mint a haja.

Öltözékére jellemző egyfajta laza elegancia. Kedveli a hosszú kabátokat.

JELLEMZÉS, SZEMÉLYISÉG:
Szélsőséges. Első benyomásra hideg és távolságtartó, már-már elhinnéd, hogy teljességgel közömbös számára a Világ sorsa. Ez meglepő talán az arkangyalok körében. Ám ez csak az évszázadokon át végzett munka hatása. Védekezés. Kénytelen a benne összegyűlt érzelmeket eltemetni magában és azoknak csak kisebb részét szabadon engedni, hogy azt tehesse, amit tennie kell. A túlzott érzelgés akadályt állíthat előtte, ezért a keménység álarca mögé rejtőzik. Méltósággal igyekszik mindent szabály szerint tenni és többnyire sikerül tartania magát feladataihoz. Mégis előfordul, hogy elveszti a kontrollt. Ilyenkor átesik a túloldalra, ami két dolgot eredményez: Kegyetlenséget vagy Megbocsátást bárkiről legyen is szó. Végletes döntésekre késztetheti a harag és a gyűlölet, a szánalom vagy akár a hűség és a szeretet. Kifordulva magából nem létezik számára középút, sem alku. Véd és Elítél. Pusztít,ha rákényszerül, s bosszút is áll ha kell,de hamar átlátja a szándék és a tett valódi célját és ha úgy tartja helyesnek bármikor a másik oldalra áll. Egyes lépései,olykor már a szabályszegés és a lázadás határait súrolják.Egyszerre szolgálhatja az Igazságot  és a Halált. Ha kedve tarja segít bárkinek, így a Vágyak teljesítője is. Nem szolga és nem is úr, ellenben tiszteletet követel.
LIKE:
A saját feje után menni. Meghökkenteni másokat. Irodalom. Zene. Régiségek. Vertigo.
DISLIKE:
Bizonytalanság. Unalom. Kiszolgáltatotság. Bűntudat.
CSALÁD:
Valójában nem érzi, hogy valahová igazán tartozna. Az Arkangyalokat nem tekinti családnak és más hasonló teremtményeket sem... Időnként megesik, hogy megkedvel valakit, de a barátság nála különös és sajátságos.

Az évszázadok során csupán egy személy volt aki igazán hatással volt rá akiben sokáig megbízott. A titokzatos illetőt,ha szóba kerül Vertigo néven emlegeti, de sosem árul el róla túl sokat. Azt állítja nem érdekli hol van most, ahogy az sem él-e vagy hal-e. Valószínűleg nem tudja mit érzett iránta, vagy még inkább nem akarja bevallani magának. Egy biztos, nem tud szabadulni az emlékétől.  

AND MY PROBLEMS...

ALKOHOL:
Bár tisztában van a tilalommal, nem nagyon zavartatja magát. Bizonyos dolgokat csak ital hatása alatt tud rövid időre elfelejteni...
CIGARETTA:
Igen. Itt elmondhatjuk, hogy nem él túlzottan angyalhoz méltó életet...
DROGOK:
Régen volt már. Teljesen leszokni azonban képtelen róla, mert másképp még nehezebb lenne fékeznie magát. Egyáltalán nem büszke erre a szenvedélyére...  
WOW:
Függetlenség.Magabisztosság.
UGH:
Az ártó lények és démonok valamint az emberek butasága...
THIS IS MY STORY...
A sötét alak sziluettje abban a pillanatban vált eggyé az éjjel, mikor oda értem. Tisztában voltam vele, hogy nincs esélyem. Elkéstem.  A néptelen utca csendje lelketlen tűrte az elmúlt néhány perc történéseit, mind azt, amit én tudtam előre. Ismertem minden részletet a drámából, s azt kívántam bár ne lettem volna olyan ostoba, hogy magam is szerepet vállaltam benne. Felkészültem arra is, amit látnom kell majd. Nem fordítottam el a fejem, mikor megálltam az áldozat teste felett.

Álkapcsom megfeszült egy hosszú percre, mikor megláttam a jól ismert arcot, de sikerült el csitítanom az érzelmek felcsapó hullámát.  Nem volt kétség a támadó faja felől és nem volt ismeretlen számomra a gyilkos személy sem.  A borvörös vér iszonyú mennyiségben folyt végig a márvány fehér nyakon. Harag öntött el a gondolatra, mert az emberek mindig is ostobák voltak. Most meg lett a jutalma a vakmerőségnek, gondoltam s lassan guggolásba ereszkedtem az élettelennek tűnő test mellett. Meg voltam győződve arról, hogy végleg elveszítettem. Ő volt az, aki inkább választotta azt a szörnyet, mint az átlagos emberi életet, amit neki szántak. Velem sem elégedett meg. Sőt egyszerűen eldobta a védelmem, hogy egyenesen gyilkosa karjaiba szaladjon. Figyelmeztettem, de hiába. Emlékektől kavargó lélekkel meredtem a fátyolosan csillogó szemekre. Rezzenés nélkül fordult tekintete a szürke felhők takarta égre. Fájdalmat és szánalmat kellett egyszerre belsőm legmélyére száműznöm.  Nem fogom gyászolni. Ezzel az elhatározással mozdultam s emeltem kezem, hogy utoljára érintsem még.  Rám várt a feladat, hogy szemhéját lecsukjam. Figyeltem vonásait, ahogy tenyerem árnyéka sötétbe vonja sápadt arcát. Nem számítottam rá, hogy még van benne élet. Mégis, hirtelen az előbb még élettelenül nyugvó kéz az enyémbe kapaszkodott.
Erőt nem, csak kétségbeesést éreztem szorításában.
- Gabriel… - suttogta síri hangon – Bocsáss meg.
A kérése nem hagyott hidegen, de felelni még sem tudtam.
- Gyűlölsz. – állapította meg és bár ajka bele rándult a fájdalomba folytatta – Joggal teszed.
- Ostoba vagy. – tőrt fel belőlem és tovább szűrtem fogaim között a szavakat – Nem lett volna szabad bíznod benne… Szánalmas a naivitásod.
- Ígért valamit… - zokogott fel keservesen, mintha ez minden szörnyűséget jobbá tett volna.
- Hidd el, állja a szavát. – mondtam ki, mert valóban beteljesülőben volt az ostoba kívánság. – Remélem boldog vagy. Ugye nem ilyennek képzelted?
A korábban kihunyni látszó szemekben, most megbánás apró lángja derengett.
- Kérlek… - hangja elcsuklott, de nem kellett kimondania ahhoz, hogy megfejtsem gondolatát.
- Nem. – mondtam egyszerűen. Az együttérzés némileg legyőzte bennem a kegyetlenséget, de nem lágyított meg egészen. Gyengéden megsimítottam hideg arcát.
- Boldogan végeztem volna veled néhány nappal korábban, ha akkor kérsz erre. Lett volna más lehetőséged. Te döntöttél így és a szörnyűbbet választottad. A hosszabb szenvedésért cserébe hátat fordítottál nekem… - itt egy pillanatra elhalkult a hangom, ahogy sikerült végre elszakadnom tőle és fölálltam, hogy így nézzek le rá. - Nincs kegyelemdöfés. Ne tőlem várd az enyhülést.
Ezzel a két mondattal végül hátat fordítottam és elindultam, remélve, hogy magam mögött hagyom az emlékét is.
Boldogulj nélkülem…

Vil ● 2-3 éve,de nem folyamatosan... ● Viole Vicereine és még lesz...


A hozzászólást Gabriel Gauriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 27, 2013 2:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Akasha Bellefleur

Akasha Bellefleur
And I am a(n)
admin

nő Hozzászólások száma : 123
Csatlakozott : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : A kárhozottak irányítása

Gabriel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel   Gabriel EmptyPént. Dec. 27, 2013 1:52 am

Mr. Szélsőség!
Engedd meg, hogy megjegyezzem, hogy egyszerűen fantasztikus PB-t választottál, hogy a történetedről már ne is beszéljünk! És én még azt hittem, hogy Mihály a legzakkantabb Ark, de ezek szerint ez valami Mennybéli ártalom lehet. Razz Persze ne vedd sértésnek, ezek a legjobb karakterek. Remélem élvezni fogod az ittlétet. Na nyomás játszani!


Elfogadva!

Silver Bite - Misztikus szerepjáték
Vissza az elejére Go down
https://silverbite.hungarianforum.com
 

Gabriel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Alapok :: Elfogadott karakterlapok :: Angyalok-