Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Opaline Bluet  EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Opaline Bluet  EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Opaline Bluet  EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Opaline Bluet  EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Opaline Bluet  EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Opaline Bluet  EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Opaline Bluet  EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Opaline Bluet  EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Opaline Bluet  EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Rafael
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Mihály
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Josh Henderson
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Dominic Toretto
Opaline Bluet  Vote_lcapOpaline Bluet  Voting_barOpaline Bluet  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Opaline Bluet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Opaline Bluet

Opaline Bluet
And I am a(n)
witch

nő Hozzászólások száma : 3
Csatlakozott : 2013. Dec. 25.
Kor : 29

Opaline Bluet  Empty
TémanyitásTárgy: Opaline Bluet    Opaline Bluet  EmptySzer. Dec. 25, 2013 10:57 am

OPALINE BULET

FAJ:
BOSZORKÁNY
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:
1994.12.31.
KOR:
19
BECENÉV:
Line(ejtsd;Lin)
SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG:
HETEROSZEXUÁLIS
PLAY BY:
Imogen Poots
THIS IS ME...

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEGY:
Rikítóan kék szemek,és a fényre bronzosan reflexáló,mézszőke haj
JELLEMZÉS, SZEMÉLYISÉG:
Nem vagyok az a fajta lány aki a középpontban kíván lenni, inkább visszahúzódom. Szeretek saját fantáziába menekülni. Nehezen boldogulok az érzéseimmel,melyeket hol valami ellenségnek érzékelek,hol pedig elfogadom létezésük és megbékélek velük. De alapvetően nehezen nyílok meg.Neveltetésem nem engedi,hogy tisztavérűeken kívül más fajt a bizalmamba fogadjak ... de gyűlölöm ezt a felfogást,így bár nehezen megy de próbálom levetkőzni magamról. Az önbizalom és magabiztosság nálam néha csak a látszat. Próbálom megjátszani,remélve hogy egyszer valóban sikerül hinnem magamban.
Külsőm nem túl figyelem felkeltő; lányhoz képest talán valamivel az átlagnál magasabb vagyok.Hajam mézszőke,de vörösben játszik a fényhatásoktól függően. Kedvelem, az elegáns kicsit régies ruhadarabokat.
LIKE:
Szeretem a klasszikus irodalmat,regényeket és verseket,a komolyzenét de leginkább a klasszikus és a pop ötvözetét a crossovert. Öltözködésben kedvelem a régi korokból,pl a vikturiánus divatból merítő ruhakölteményeket
DISLIKE:
olykor önmagam,azt ahogyan neveltek,az előítéleteket és az indokolatlan gyűlölködést
CSALÁD:
Név ● Az anyám Ivy; beképzelt és merev nő,aki magát és faját felsőbbrendűnek hiszi. Állandó a konfliktus közöttünk. Kor ● 32 Kapcsolat vele: Jarel Morass
AND MY PROBLEMS...

ALKOHOL:
Inkább a kávé a szenvedélyem...
CIGARETTA:
Nem dohányzom. Jó kislány vagyok Wink
DROGOK:
Csak enyhe kávéfüggőségem van, drogokkal nem élek ...
WOW:
A zene és az őszinte érzések.
UGH:
Rendetlen,hanyag és néha kissé depresszív vagyok ...
THIS IS MY STORY...
Olykor gyűlölöm aki vagyok... néha gyűlölöm Opaline Bluet-et. Tükörbe nézek és szeretném elsírni magam... nem,nem látom magamat másnak,mint ahogy egyes lányok teszik. Nem ez itt a gond.Hanem hogy csak anyám néz vissza rám ... Az a nő akit ha nem is gyűlölök, de nem osztom a nézeteit és akiről úgy tartom azzá tett aki ma vagyok; merev,érzéketlen és sokak szemében hideg,beképzelt... Mert valóban annak tűnök. A szüleimnek hála. Tisztavérű boszorkány vagyok. Mindkét szülőm rendelkezik ennek a fajnak sajátosságaival. De a gőg amivel élnek , az számomra visszataszító. Anyám felsőbbrendűnek hiszi magát és úgy próbált nevelni, hogy én is ebben a hitben éljem le életem. Mindenki mással aki nem olyan mint én, legyek rideg, és visszautasító... De az én világom nem ez. Sok idő kellett míg elég öntudatra ébredtem , hogy belássam ezt. Évekig hagytam , hogy bábként rángassanak,hogy puha agyagként formázzanak a saját képükre. Nem érintkezhettem tisztavérüeken kívül senki mással. Mindenkitől távol tartottak,csak az maradt akit anyám megfelelőnek talált , hozzám méltónak. De én nem alattvalókra vágytam. Csak egyenlő barátokra. De a szüleim nem értettek meg. Végül elérték,hogy senkiből ne kérjek akit mellém állítottak.A magányomba zárkóztam és elfojtottam minden érzésem ami bennem lüktetett. Úgy jártam-keltem mint egy lélektelen gép,mert csak ez adott lehetőséget arra hogy ne lássam azt ami körülöttem folyik; a rácsokat, a falakat amit anyám körém épít. Éreztem , hogy egyedül nem tudok kitörni a fogságból. Segítségre volt szükségem... A megmentőm pedig Jarel Morass volt. Egy egyszerű véletlen műve volt hogy megismertem őt. De személyiségének hatása, felébresztett. Nyíltsága nyitottabbá tett engem is... Az ő szemén át kezdtem el látni igazán miben is élek. És Jarel biztatott először hogy szálljak szembe mindennel és legyek önmagam. Már azzal hogy szóba álltam vele nagy bűnt követtem el a szüleim merev nézetei szerint: Jarel Morass Nephilim volt; nem az én fajtám és még csak nem is fajtiszta,hisz két faj keveredésének végeredménye. De nem érdekelt. Nem tudott érdekelni ez az apróság. Egyéb tulajdonságainak fényébe egészen eltűnt szememben származásának ténye. Először éreztem valaki iránt vonzalmat... nem ismertem a barátságot és nem éreztem még soha senkinek támogató közelségét sem. Jarelben barátra találtam. És mindketten éreztük , hogy ez a kapcsolat lehetne több is ... lehetne, ha a szüleim nem elleneznék. Az iránta táplált érzéseim lázadásra bírtak. Egy este elmondtam szüleimnek hogy egy Nephilimel állok szoros viszonyban... a beszélgetés vége jobban megrázott mint azt valaha is hittem volna. Apám és anyám teljesen vakok voltak; nem láttak engem csak önmagukat. Természetesen rám parancsoltak hogy felejtsem el Jarelt. Azt mondták; hogy mint korcs fajzat , nem való hozzám egy ízig-vérig tiszta boszorkányhoz. Ekkor kezdtem el igazán gyűlölni ami vagyok. És az események csak tovább romlottak; Jarel nem bírta elviselni, hogy miatta szenvedek szüleim haragjától így kisétált az életemből... eltűnt,elhagyta a várost és hiába kerestem nyomát. Itt lett végleg elegem. Nem akartam tovább ezt az átkozott életet. Összecsomagoltam és elhagytam a szülői házat. Nem a szüleim tagadtak ki, hanem én tagadtam meg őket. Jelenleg egy kis lakást bérlek és mint egy régi, antik könyvesbolt eladója keresem kenyerem. De igazi életcélom csak egy ; megtalálni Jarel Morasst, az egyetlent aki igazán fontos nekem ...                

Ebony● 1-2 éve ● -


A hozzászólást Opaline Bluet összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 27, 2013 11:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Akasha Bellefleur

Akasha Bellefleur
And I am a(n)
admin

nő Hozzászólások száma : 123
Csatlakozott : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : A kárhozottak irányítása

Opaline Bluet  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opaline Bluet    Opaline Bluet  EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:18 am

Miss Önutálat!
Először is, volt néhány helyesírási probléma, nem jelentős, de kijavítottam, miközben próbáltam megbuherálni a kódot, hogy neked is váltsa a képet, de akármit csinálok, nálad valamiért nem tudom helyrehozni...
Na de akkor a karakterről. Wink Tetszett a lapod, nagyon jól átadtad a karakterben gomolygó érzelmeket, a kívülállóságot, az utálatot, az egyedüllétet, a menekülni vágyást. Tetszett!
Jó szórakozást a fórumon! Wink


Elfogadva!

Silver Bite - Misztikus szerepjáték
Vissza az elejére Go down
https://silverbite.hungarianforum.com
 

Opaline Bluet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Alapok :: Elfogadott karakterlapok :: Boszorkányok-