Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Viole Vicereine  EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Viole Vicereine  EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Viole Vicereine  EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Viole Vicereine  EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Viole Vicereine  EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Viole Vicereine  EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Viole Vicereine  EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Viole Vicereine  EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Viole Vicereine  EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Rafael
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Mihály
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Josh Henderson
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Dominic Toretto
Viole Vicereine  Vote_lcapViole Vicereine  Voting_barViole Vicereine  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Viole Vicereine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Viole Vicereine

Viole Vicereine
And I am a(n)
dhampir

nő Hozzászólások száma : 1
Csatlakozott : 2013. Dec. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Silver bite
Foglalkozás : Vámpír és Fejvadász

Viole Vicereine  Empty
TémanyitásTárgy: Viole Vicereine    Viole Vicereine  EmptyHétf. Dec. 23, 2013 4:01 pm

Viole Clarissa Vicereine

FAJ:
DHAMPIR
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:
Hogy hol születtem? Nos,ez jó kérdés. Nem tudom,csak azt hogy késöbb hová kerültem. Az idő pont? Arról valamivel többet tudok. 1994 tele. Méghozzá Szilveszter.
KOR:
19 leszek
BECENÉV:
Futó ismerősöknek szigorúan csak Viole. Középső nevem nem használom. Egyesek Reine (ejtsd "Réjn") néven ismernek,a vezetéknevem után. Renny csak haveroknak.
SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG:
HETEROSZEXUÁLIS
PLAY BY:
Elsa Hosk
THIS IS ME...

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEGY:
Nem tudok arról, hogy lenne valami, ami különösebben feltűnő lenne bennem... Vagy talán mégis! Kalap és nyaklánc. Meglepő ugyan, de Dhnpirságom ellenére elviselem anyám ajándékát, ami egy gótikus kereszt. Ez az egyetlen emlékem tőle és nagy becsben tartom.
JELLEMZÉS, SZEMÉLYISÉG:
A külsőm igen csak megnyerő. Hosszú szőke haj és kék szemek. Alkatom megtévesztő, mert törékenynek tűnök, de ez szinte a helyzettől függ.
Ruháim általában mérsékelt eleganciát tükröznek. Sokan amolyan "úri lánynak" tartanak emiatt, de ők nem ismernek. Szeretem a lazaságot is és nem ragaszkodom megrögzötten a divathoz sem...
Alapjáraton a kedvesség és a jó kedv is jellemző rám. Viszont gyűlölök a középpontban lenni. Nem keresem a társaságot, csupán a háttérből figyelem az eseményeket. Így kevés személy van aki valóban ismer. Nehezen nyílok meg, de ha valaki eljut odáig és mély benyomást tesz rám, ahhoz szívvel lélekkel kötődöm. Labilis az érzelmi világom. Hajlamos vagyok a feszültséget lenyelni, ami gyakran később tör felszínre és váratlanul. Nem mindig cselekszem megfontoltan és ez vitt már rossz útra.  Nem viselem jól,  ha feldühítenek. Különösen , ha szántszándékkal billentenek ki megszokott egyensúlyomból.
LIKE:
Skócia, Holdfényes éjjel, Hegedű, Vihar, Írás
DISLIKE:
Tömeg. Napsütés. Egoizmus. Leon.
CSALÁD:


Szülőanya: Viole Oppel ● Ember  ●23 év körüli lehetett ● Titokzatos halált halt
Apa: Ismeretlen ● Vámpír

A Vicereine család fogadott be.

Nevelőanya: Clarissa Vicereine. ● 42 éves ● Boszorkány ●Változó a viszonyunk. Ő tud a félvérségemről.
Nevelőapa: George Vicereine ●44 éves ● Boszorkány ● Nem jó a viszonyunk, mert csak Clarissa kedvéért vállalta a gyámságot. Mindig irányít és szabályokat állít fel. Keresi, hol köthet belém. Nem tudja, mi vagyok.

Egyéb családtagok:
Justine Vicereine ● 20 éves ● Boszorkány ● Általában nincs bajunk egymással, de tudom, hogy féltékeny rám és ezt néha azzal adja tudtomra, hogy keresztbe tesz nekem vagy gonoszkodik. Nehéz elviselni.  Tudja, hogy félvér vagyok, de szerencsére ott még nem tartunk, hogy ebből bajom származna.

Leon Vicereine ● 24 éves ● Boszorkány ●  Ő befogadó családom második és egyben legkedvesebb férfi tagja.   A kapcsolatom vele a legjobb. Kiáll mellettem, ha kell, ugyanakkor nem korlátoz és bízik a döntéseimben. Sok mindent tud rólam és kevés dolgot titkolok előle. Szoros érzelmek fűznek hozzá és néha van egy halvány érzésem vele kapcsolatban, mintha mást jelentenék neki, nem csak a kis húgot...

Rebecca  Gilmore / Vertigo  ● Vámpír ● 30 év körüli, de valós kora 100 évnél több ● Ő afféle mentorom, tanárom és társam. Segít megbirkózni a Dhanpir léttel és megérteni a természetfeletti dolgokat. Clarissa révén kerültem vele kapcsolatba. Justine automatikus ellenszenvet táplál iránta és Leon is távolságtartó vele, de a kedvemért elviseli a nőt.    
Nem kizárt, hogy apám felől van féltestvérem...

AND MY PROBLEMS...

ALKOHOL:
Igen. Viszont nem nagyon bírom...
CIGARETTA:
Különös viszonyban állok vele. Vonzónak találom, ugyanakkor előfordul, hogy idegesít ha mellettem szívják. Senki ne lepődjön meg, ha kikapom a kezéből és elhajítom a francba! Ellenben, mikor nagy bennem a feszültség magam is füstölgök...
DROGOK:
Nem. Nem élek velük, mert rossz emlékek fűznek a dologhoz. Szánom azokat akik függővé válnak...
WOW:
Nos, mondhatnám azt is, hogy szigorúan véve bármi, vagy hogy hangulattól függő. Az elegancia valamiféle titogzatos lazassággal és magabiztossággal párosítva, gyakorol rám némi hatást...
UGH:
Talán a túlzott uralkodási vágy?
THIS IS MY STORY...

Mindig is tisztában voltam azzal, hogy a helyzetem kissé bizarr, legalábbis nem hétköznapi. Egy olyan családhoz tartozom, akik különlegesek: Boszorkányok. Boldog lennék, ha én is ebben osztozhatnék velük, de közülük is kilógom. Ugyan nézőpont kérdése, hogy kiváltságnak tekintem, avagy átoknak a sorsomat. Nem ritkán a hangulatomtól függően érzek büszkeséget vagy irtózatot, mikor felidézem azt a pillanatot mellyel nyilván valóvált számomra apámtól örökölt és nem emberi részem. Nevelőanyám sosem titkolta, hogy egy Szilveszter estén édesanyám kérésére vett magához, aki nem sokkal a szülés után meghalt. Arról, hogy Dhanpir vagyok tizenhetedik születésnapomon beszélt először.  Félig ember félig vámpírlány. Azóta tudom furcsaságaim és a körülöttem történő, olykor megmagyarázhatatlan dolgok okát. Nem tagadhatom meg vérem és származásom egészen. Meg kell tanulnom együtt élni és elfogadni,  s ha lehet inkább javamra fordítani  azokat a képességeket ,melyekre szert tettem mióta belekóstoltam a Dhanpir élet ízébe…

- Ez így nem mehet tovább. – szögezte le Clarissa és rám szegezte együttérzéstől csillogó tekintetét – Látom, hogy szenvedsz, Renny. Tudod, hogy sosem kérnék tőled olyasmit, amivel önmagadnak okozol gyötrelmet.
Jól sejtettem, hogy megint ide lyukadunk majd ki.  Csupán egy év telt el azóta, hogy erről utoljára beszéltünk.  Tizenhét évesen nem sejtettem, milyen gyorsan nő majd bennem a vérutáni vágy. Akkor még úgy hittem semmiség lesz legyőzni. Egy év azonban elég volt ahhoz, hogy az önmegtartoztatás meggyengítsen. Clarissa látta, mennyire nem érzem jól magam a bőrömben és nem bírta elviselni önkínzásomat.
- Félek. – vallottam meg neki bátortalanul, de őszintén egészen összegömbölyödve kedvenc ülőhelyemen, a mélyzöld, bársonyborítású fotelben.
- Ezért van szükséged segítségre. - próbálkozott lágy hangon.
- Mégis milyen megoldás létezik erre, anyu? – szegeztem neki a kérdést – Kétlem, hogy mágiával vagy varázslattal megváltoztathatnál engem.
- Nem megváltoznod kell. – sóhajtott fel úgy mintha már ezerszer elmondta volna s csak aztán tette hozzá - Egyszerűbb lenne, ha elfogadnád.
-  Nem tudom meg tenni. Túl sok ez nekem… - ráztam meg a fejem és éreztem, hogy könnyek marják a szemem. Szerettem volna, ha most is kalapot húzhatnék vagy kapucnit és elrejthetném mögéje sápadt arcomat. De nem tehettem.  
- Azt hiszem, van valaki, aki segíthetne átvészelni.
Tágra nyílt szemekkel meredtem Clarissára. El sem tudtam képzelni, hogy létezhet ilyen személy.
- Kinek beszéltél rólam? – kérdeztem enyhe rémülettel kevert ámulattal hangomban.
- Senkinek. – közölte egyszerűen - Ő maga keresett meg.  Azt állítja, megtanítana együtt élni a vérszomjjal és minden mással is, ami még az örökségeddel jár… Holnap találkozol vele. Nem tűrök több ellent mondást!

Duzzogva és kedvetlenül ültem egymagam az asztalnál. A találkozó megbeszélt helyszíne egy egyszerű kis étterem volt, de napok óta nem ment le emberi étel a torkomon, így nem rendeltem.
Haraggal fontam össze mellkasomon két karom. Legalább félórája késik.  Lustán órámra pillantva valóban megállapíthattam, nem tévedek.  Úgy éreztem, hogy ezek után nem leszek jóban Rebbecca Gilmore-ral.  Furcsa, hogy Clarissa megbízik benne. Mindenesetre eldöntöttem nem várok rá tovább.
Épp fölállni készültem s fejembe nyomtam kalapom, amikor egy újabb vendég érkezését jelezte az ajtó csengettyűje. Valami arra késztetett, hogy visszahuppanjak az ülőalkalmatosságra. Lopva ugyan rá pillantottam az illetőre, de nem tudhattam valóban az-e akit én várok. Mikor láttam, hogy nem áll meg a pultnál, hogy rendeljen magának valamit-gyanút fogtam. Kétségtelenül nő volt, harminc év körüli. Haja fahéjbarna és rövidre vágott, épp álla vonaláig ért. Nem láttam, hogy észrevett volna, mert a nagy és fényes fekete napszemüveg nem engedte látnom merre néz. Nem sokára feltűnt, hogy egyenesen felém tart. Urrá lett rajtam a menekülési vágy, ami akkor kínoz, mikor a legkellemetlenebb. Szokássommá vált mozdulattal, húztam arcomba kalapom és ezzel egy időben egészen belesüppedtem a bőrfotelbe. Nem értettem magam újfent, de reméltem, hogy a nő elsétál mellettem.
Füleltem, ahogy a padlón egyenletes ütemet vertek a magas cipősarkak. Jól hallhatóan felém közeledtek, de egyszerre elhallgattak. Mikor csendes nevetés lepett meg, már tudtam, hogy nem tévesztette el az asztalt.
- Szia, kalapos! – köszönt rám úgy, mintha ezer éve nem látott jó barátja volnék.
- Viole. – morogtam jelezve, hogy van rendes nevem. Ennek ellenére azért se akaródzott megszabadulnom a kalaptól, így fittyet hányva az udvarosságra továbbra is szememre húzva szóltam hozzá – Amúgy neked is helló.  – pufogtam.  
- Egek! Mi ez a kirobbanó jó kedv? – vágott vissza jó nagy adag iróniával.
- Félórája várok. – tájékoztattam gorombán – Nem ugranék a nyakadba akkor se, ha ismernélek!
Ezúttal a válasz újra az a könnyed nevetés volt. Nem néztem fel rá, de láttam hosszú ujjait, ahogy az asztalra helyezik a sötét napszemüveget. A következő lépés pimasz volt.  Egészegyszerűen a saját kezébe vette az irányítást, mintha egy durcás kölyökkel lenne csak dolga. Szó nélkül leemelte a kalapot fejemről és határozott mozdulattal a saját szemüvege mellé tette, hogy véletlenül se jusson eszembe visszaszerezni.
- Szóval, Viole. – kezdte nyájasan és egy negédes mosolyt küldött felém –Anyukád biztosan elmondta, hogy nem szokásom felesleges csevejekre pazarolni az időm.  Ha nem, most már tudod és jobb, ha a fejedbe vésed a gyerekes duzzogás helyett.  Akkor ezt is visszakapod.  – itt a kalap felé biccentett.
- Egyéb feltétel? Vagy ennyi az egész? - fújtam ki a tincseket a szememből – Nekem nyolc. Tőlem meg is tarthatod.
- Felajánlottam, hogy segítek. De ha ilyen ellenséges vagy, azt hiszem, meggondolom.  - fordította komolyabbra a szót, nem sokat törődve a megjegyzésemmel.  -  Az a kérdés, hogy te meddig bírod még, kalapos? Csak kérned kell, és örömmel elmegyek.
Most belőlem tört fel a nevetés, de zavart volt nem pedig vidám. Észre sem vettem, hogy egy ideje már farkasszemet nézek a feketével kihúzott sárgásbarna tekintettel. Ő meg sem rezdült, de én éreztem, hogy megingok. Azt láttam Rebecca szemében, hogy valóban segíteni akar. Eddig nem hittem, hogy valaha olyan valakivel ülök majd szemben, aki ilyesmit tudna ajánlani.
- Mit kérsz cserébe? – szólaltam meg most már barátságosabb hangszínnel.
- Ne butáskodj! – vonta össze szemöldökét enyhe haraggal - Nagyjából egy cipőben járunk. Egy különbség van köztünk, a kor. Te félig vagy az, ami én egészen. Ha nem is teljesen, de részben hasonlítunk. Megbízhatsz bennem, vagy ne legyen a nevem Vertigo .
- Vertigo? – egy pillanatig azt hittem nem jól hallottam.
- Lényegtelen. – mosolyodott el sejtelmesen, de csillogó szemmel azért hozzá tette – A mese csak annak jár ,aki nem néz rám ilyen szúrós szemmel  és a kalapot is annak adom vissza ,aki türelmes és nem faggatózik.
- Minden szabályodat köteles leszek betartani? – fintorodtam el.
- Attól tartok igen.
- Türelem és nincs több kérdés. Ide vele! – néztem rá nagy kutya szemekkel remélve, hogy elfogadja a beleegyezésem.
Meghatottam. Minden ellenállás nélkül nyomta fejemre a kalapot.

Vil ● Úgy 2-3 éve,de kisebb nagyobb megszakításokkal... ● Gabriel és még lesz…
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Akasha Bellefleur

Akasha Bellefleur
And I am a(n)
admin

nő Hozzászólások száma : 123
Csatlakozott : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : A kárhozottak irányítása

Viole Vicereine  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viole Vicereine    Viole Vicereine  EmptyKedd Dec. 31, 2013 12:26 am

Miss Problémás!
Ismételten örömmel olvastam az irományodat! Wink Érdekesen szőtted a lányka életét ezzel a boszorkány szülőkhöz kerüléssel és mentorálás alá kerüléssel. Tetszett és érdekes volt, így nyugodt szívvel engedlek tovább. Smile


Elfogadva!

Silver Bite - Misztikus szerepjáték
Vissza az elejére Go down
https://silverbite.hungarianforum.com
 

Viole Vicereine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Alapok :: Elfogadott karakterlapok :: Dhampirok-