Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Meliorn Dunleavy EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Meliorn Dunleavy EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Meliorn Dunleavy EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Meliorn Dunleavy EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Meliorn Dunleavy EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Meliorn Dunleavy EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Meliorn Dunleavy EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Meliorn Dunleavy EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Meliorn Dunleavy EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Rafael
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Mihály
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Josh Henderson
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Dominic Toretto
Meliorn Dunleavy Vote_lcapMeliorn Dunleavy Voting_barMeliorn Dunleavy Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Meliorn Dunleavy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Meliorn Dunleavy

Meliorn Dunleavy
And I am a(n)
old vampire

Férfi Hozzászólások száma : 33
Csatlakozott : 2013. Apr. 22.
Kor : 1360
Tartózkodási hely : Silver Bite

Meliorn Dunleavy Empty
TémanyitásTárgy: Meliorn Dunleavy   Meliorn Dunleavy EmptyKedd Ápr. 23, 2013 7:45 am

Meliorn Dunleavy

FAJ:
Ősvámpír-VÁMPÍR Mester/
Születési hely, idő:
663. Augusztus 14. Erdély
KOR:
1350
BECENÉV:
Lion
SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG:
HETEROSZEXUÁLIS
PLAY BY:
Andrew Biersack
THIS IS ME...

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEGY:
Fekete félhosszú haj, pircingek a szájban, és kék szem.
JELLEMZÉS, SZEMÉLYISÉG:
Hirtelen haragú, aki megérdemli azzal barátságos, és kedves. A szeretteiért mindent megtesz-
LIKE:
Kedvenc étele: Vér. Kedvenc itala: Whiskey, különféle üdítők. Szereti Tokyo-t,San Francisco-t, Chichagot.
DISLIKE:
Nem szereti ha átverik. Nem szeret csalódni másokban, és nem szereti Akashat együtt látni Rafaellel. Utálja a napsütéses időt. Utálja a zöldségeket.
CSALÁD:
Akasha Bellefleur a család tagja, aki nagyon közel áll hozzá, és Lion még mindig szereti őt, akárhogy is van. Nem képes ezt az érzést elfedni. Több mint 1000éve a családjának a tagja.
AND MY PROBLEMS...

ALKOHOL:
Néha.
CIGARETTA:
Néha.
DROGOK:
Nem drogozik.
WOW:
Akasha látványa, és ha egy szép csajt lát.
UGH:
Ha átverik.
THIS IS MY STORY...


867...Chichago.
Emlékszem még erre az időre. Igen csak szórakoztató idők voltak.
Már lassan 204 éve vámpír vagyok. Tökéletes érzés volt, és ez hát csak fokozódott a szórakozással.
A városban sétáltam, és az embereket néztem, miként szórakoznak, vásárolnak, és egyéb dolgokat csinálnak. Sokszor, nagyon sokszor csak Akasha járt a fejemben. Azok a gyönyörű szemei, az egész lénye csodálatos volt. Rég nem találkoztam vele, és az az igazság hogy kellene már vele összefutni a régi időkért.
Nem vagyok én annyira gonosz mint amilyennek kellene lennem, de hát ez van.
Gyorsan esteledett, és az emberek vagy hazamentek, vagy még beugrottak a közeli helyre szórakozni. De végül is nekem ehhez most semmi kedvem nem volt.
Hazafelé tartottam mikor is egy hangot hallottam a sikátorból, ezért vámpír sebességgel odasuhantam. Jól tettem hogy odamentem, mert éppenséggel egy részeg alak zaklatott egy fiatal lányt.
- Szerintem jobb lesz ha elengeded, vagy a fejedet a kezedben tarthatod majd!- mondtam egy kis gúnnyal a hangomban, de hát csak nem ment oda ahova küldtem. Megfogtam a kezét, és kitötem, majd a falnak vágtam.- Én mondtam hogy engedd el, de te nem hallgattál rám. Miért is kellett volna?- szorítottam egyre erősebben a falhoz, majd egy dobással kidobtam az utcára. A lány eközben elmenekült, előlem is meg a részeg csávó elől is.
[color=green- Nézd meg mit tettél! Most mindent elrontottál öregem. Szerintem ezért már fizetned kellene, egy kis vérrel![/color]- mondtam dühösen, odasuhantam, és beleharaptam nyakába. Nagyon rossz íze volt a vérének, egyszerűen rettenetes.- Pfejj, de guszutustalan.- köptem egyet a földre, és eltörtem a nyakát. Ennyit azokról akik ártatlanokat akarnak bántani...

Néhány év elteltével, már nem ugyan ott voltam ahol kellett volna lennem. Akashát kerestem, de nem találtam meg. Mindig máshol volt mint én, és nem értem őt utol.
Utam során sok harcba keveredtem, mint például vérfarkasok, boszorkányok, és különböző lények. A farkasokkal nem volt különösebb dolgom, de a boszorkányok igen csak megizzasztottak. Majdnem a vesztemet okozta az, mikor az egyik boszrokány lányával feküdtem le, aki hát még szépen mondva is, óriási volt az ágyban. De ezt megtudta az anyja, és olyan varázslatokat használt, ami majdnem megölt.
Szerencsére a lány segített megszokni, így nem ölt meg... De megbosszultam.. Egyik este visszamentem, és letéptem a karjait. Végignéztem ahogy szenved.. Betapasztottam a száját, hogy ne tudjon varázsgiét mormogni, és mikor már eleget néztem letéptem a fejét, és otthagytam a holttestet.

Utam továbbra is Akasha megtalálására terveztem... Mikor levelet kaptam hogy nemsokára összeül a tanács... A levélben szerepelt Akasha neve is...

róbert gida Very Happy ● 2éve ●nincs


A hozzászólást Meliorn Dunleavy összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 26, 2013 11:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Farrah Morgenstern

Farrah Morgenstern
And I am a(n)
ancient vampire master

nő Hozzászólások száma : 18
Csatlakozott : 2012. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : × Bérgyilkos Vámpírvadász ×

Meliorn Dunleavy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meliorn Dunleavy   Meliorn Dunleavy EmptyPént. Ápr. 26, 2013 8:02 pm



Nincs Elfogadva!

Silver Bite - Misztikus szerepjáték


Szomorú hír, tudom, de sajnos több okból sem tudom elfogadni a karakterlapod. Többnyire csak apró figyelmetlenségek (szerintem). Smile

1. A "first middle last" részbe nem került be a karakter neve.
2. Ha megnézed akár a készülő, akár a kész (ezzel a sablonnal rendelkező) karakterlapokat, a személyes adatok mellett található egy 200px széles és 320 vagy 300px magas kép, ha ráviszed az egeret pedig még egy. Szintén hiányosság nálad.
3. A személyes adatoknál is támadt némi gubanc... A színezett részekbe írtál, nem pedig a megadott részhez, ahol kellett volna...
4. Lehet, hogy kukacoskodásnak tűnik, de ha nincs családod, akkor oda írd be, hogy "nincs" vagy "nem emlékszem rájuk", de akár hozzád nagyon közelálló személyeket is írhatsz, ha szeretnél. Smile
5. És végezetül az alsó kis részen, amik rád, azaz a userre vonatkozik, szintén kimaradt a sorból, nem tudom szándékosan-e, de ha már így felróttam a dolgokat... Razz

Kérlek az említett dolgoknak nézz utána, addig nem tudlak elfogadni...
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Farrah Morgenstern

Farrah Morgenstern
And I am a(n)
ancient vampire master

nő Hozzászólások száma : 18
Csatlakozott : 2012. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : × Bérgyilkos Vámpírvadász ×

Meliorn Dunleavy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meliorn Dunleavy   Meliorn Dunleavy EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 10:43 pm



Elfogadva!

Silver Bite - Misztikus szerepjáték


Mr. Igazsághuszár!
Mit ne mondjak, igazi keverék vagy... Nem vagy gonosz, mégis kegyetlenül gyilkolsz, ha úgy hozza a sors. Szegény boszorkány! Bár az is igaz: "Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten!" Látszik azért, hogy Akasha sarja vagy, egyszerűen borzalmas... Főleg ez a pincsikutya szerep...
Na jó, nem fikázlak tovább, úgyis tudod, hogy kedvelem a karaktered, az ET-dben néhány helyesírási hibán kívül, amit kijavítottam semmi hibát nem találtam, így a karaktered hivatalosan is aktívkodhat!


Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Ajánlott tartalom


And I am a(n)



Meliorn Dunleavy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meliorn Dunleavy   Meliorn Dunleavy Empty

Vissza az elejére Go down
 

Meliorn Dunleavy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Alapok :: Elfogadott karakterlapok :: Vámpírok-