Silver Bite - Misztikus szerepjáték

Egy város, két világ... Vajon megfér egymás mellett a jó és a rossz? A földöntúli és a halandó?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

News
I know you want me, you know I want ya:
Továbbra is izgatottan várjuk canon karaktereinket, hogy végre igazán belemerülhessünk a játékba! Továbbá felhívnám figyelmeteket, hogy mivel igencsak elszaporodtak a hímek, jobban örülnénk a női karakterek érkezésének. :)
Kiemelten keressük:
NAOMI BELLEFLEUR

Welcome

Üdvözöllek Silver Bite városában, ahol egymás mellett él halandó és halhatatlan. A két világot egy Világfa tartja egyensúlyban, hogy a mágia rejtve maradhasson a világ szeme elől. Azonban a Törvény ellen vétett valaki, a Rend felborult, a Fa elveszíti hamarosan az erejét és akár mindennek vége lehet...

Silver Bite, a város ami a legősibb erőkkel rendelkezik, s ahol nyakig merülhetsz a bűnökben... Felkészültél, hogy belecsöppenj egy kirobbanni készülő háborúba?




The Staff

Akasha

Alistair

Rafael



Chat Box
Legutóbbi témák
» True Bred Bar
Alistair Vanderwall EmptySzer. Márc. 18, 2015 6:52 am by Akasha Bellefleur

» Bellefleur birtok
Alistair Vanderwall EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:29 am by Akasha Bellefleur

» Hálószoba
Alistair Vanderwall EmptySzer. Május 28, 2014 1:37 am by Farrah Morgenstern

» Vampire-Resurrection
Alistair Vanderwall EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:02 am by Vendég

» Soord Island
Alistair Vanderwall EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:50 am by Vendég

» Alistair's Puppets
Alistair Vanderwall EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:30 am by Alistair Vanderwall

» Utcák, sikátorok
Alistair Vanderwall EmptyPént. Márc. 21, 2014 2:30 am by Alistair Vanderwall

» Jurassic park
Alistair Vanderwall EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 8:48 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Alistair Vanderwall EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:44 am by Vendég

Top posters
Akasha Bellefleur
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Rafael
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Meliorn Dunleavy
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Alistair Vanderwall
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Farrah Morgenstern
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Mihály
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Mikhail Bikov
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Naomi Bellefleur
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Josh Henderson
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Dominic Toretto
Alistair Vanderwall Vote_lcapAlistair Vanderwall Voting_barAlistair Vanderwall Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Május 22, 2013 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alistair Vanderwall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, my name is
Alistair Vanderwall

Alistair Vanderwall
And I am a(n)
demon

Férfi Hozzászólások száma : 20
Csatlakozott : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Silver Bite és a pokol között

Alistair Vanderwall Empty
TémanyitásTárgy: Alistair Vanderwall   Alistair Vanderwall EmptyHétf. Feb. 04, 2013 3:07 am

Alistair Siegfried Vanderwall

FAJ:
DÉMON
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:
POKOL, RÉGEN
KOR:
NEM SZÁMOLOM
BECENÉV:
SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG:
HETERO
PLAY BY:
MATT LANTER
THIS IS ME...

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEGY:
Megbabonázó világoskék szemeim mellé társuló csibészes mosolyom és lenyűgözően sármos külsőm szerintem eléggé különleges.
JELLEMZÉS, SZEMÉLYISÉG:
Imádom, hogy mindenki tudja, hogy ki vagyok és általában ki is használom annak az előnyeit, hogy nem csak egy egyszerű kis semmi démon lettem. Ha hatalmad van, azt ki kell használni, nem? De! Na meg ha már ilyen jó pasinak teremtettem, ezt sem hagyhatom veszőbe.
LIKE:
♥ Akasha
♥ Alkohol
♥ Hatalom
♥ Nők
♥ Tivornyák
♥ Démonlét
DISLIKE:
† Korcsok
† Tudatlanság
† Hisztéria
† Pórázon lenni
† Engedetlenség
CSALÁD:
Lucifer ● A világmindenséggel egyidős ● Mintha a legjobb barátom lenne, nem is az apám, és szerencsére dagadó mellel büszkélkedhet velem. Külön öröm!
AND MY PROBLEMS...

ALKOHOL:
Konyha helyett a lakásban nálam egy komplett kocsmai bár található. Kielégítő válasz?
CIGARETTA:
A dohányzás halált okoz! Érdekelne is, ha élnék!
DROGOK:
Én magam vagyok a drog!
WOW:
A cicik! Ez egyértelmű! Na meg az ártatlan kis angyalkák megrontása... Természetesen egyéb Akasha dolgok mellett...
UGH:
Ha valaki teljesen rámakaszkodik és birtokolni akar. Csajok, én majd eldöntöm, mit akarok, oké?
THIS IS MY STORY...

- Azt hiszem, ha Akasha nem tudja helyreállítani a rendet, akkor lesz még itt gyilkolászás... - sóhajtottam nagyot. Tudtam, hogy neki sem fűlik a foga ehhez, nem hiába alkották meg a Törvényt és a Tanácsot... Túl sokat harcolt már az élete során és meg tudtam érteni, hogy elege van belőle.
- Akasha erős és okos nő. Valahogy meg kell oldania ezt a helyzetet, semmi kedvem nincs egy esetleges háborúhoz, azokkal a hányingert keltő piperkőc angyalokkal - köptem a szavakat.
Összerázkódtam, mire ő kérdőn nézett rám. - Tudod, csak az emlékek - húztam el a számat. - Hát bízzunk benne, hogy megoldja... - Közben egy újabb házat repítettem a magasba.
- Az emlékeket is gyűlölöm! - horkantam fel. Legutóbb csúnyán kikaptunk... senkinek sem volt jó.
- Gyerünk haver, indíts az emlékek ellen is háborút - nevettem. Annyira befeszült hirtelen, hogy teljesen meglepett. Új volt...
- Nagyon vicces vagy öregem - vigyorogtam cinikusan. - Csak nem akarok egy újabb kudarcot...
- Ugye? Még jó, hogy most is humoromnál vagyok, nem? - nevettem tovább. - Tudom, miről beszélsz egyébként, és megértem - sóhajtottam. Többek között ezért sem szerettem Aludni...
- Ja... - Tudtam, hogy megért, még az is csoda volt, hogy túléltük. Kemény csata volt. Sosem fogom elfelejteni. Pedig nagyon szoros volt, tekintve az erő viszonyokat...
Napközben felváltva cirkáltunk, s amikor újra eljött az este, ismét teljes létszámmal irtottuk a söpredéket. Élveztem is és nem is. Több tucatszor majdnem meghaltam és nem csak én. Az idő előrehaladtával egyre szemfülesebbek lettek, így nekünk is jobban oda kellett figyelni.
A legrosszabb az egészben az volt, hogy akiket életben hagytunk terjesztették a hírt. Ezáltal már tudtak készülni ellenünk, sokkal, ravaszabbak voltak, mint mi azt az elején gondoltuk. Nem kevésre kerültünk olyan helyzetbe, hogy amikor a mi életünk forgott a kockán, és ha nem lett volna ott valaki más...
- Hogy szakadnál meg, te köcsög - rúgtam gyomorba egy enyhén zombinak kinézőfiúcskát, aztán Jenson és Lewis kettétépték, mire az elégett.Rajta kívül még volt pár abban a körzetben, aztán Chrishez fordultam.- Mi is maradt még, melyik részleg? - kérdeztem. Már azt sem tudtam, hol vagyunk szinte.
- Már csak Észak van. Szerencsére. - támaszkodtam a térdeimre. - Mondtam már, hogy én ehhez öreg vagyok? - nevettem el magamat.
- Te már máshoz is öreg vagy, pajtás - veregettem hátba gonosz vigyorral. - De Azon a téren azt mondom... ha nem bírod... passzold ide nekem a többit - kacsintottam rá.
- Kösz - nevettem el magamat. - De majd, igyekszem lepasszolni Neked a csajokat ha már nem áll fel - vigyorogtam tovább.
- Kösz, haver -vigyorogtam. - De ha annyira durva a helyzet... akkor orvos vagy egy kis bogyó? Nem gondolkoztál még rajta? - nevetgéltem, miközben megindultunk az északi szektor felé.
- Orvos? És az mit csinál? Tabletta? Azt hiszem, ezt nem akarom megélni - nevettem. -- Akkor inkább vesszek északon, mint ezt megéljem -vigyorogtam. Szó sincs arról, hogy feladjam ezt az életmódot..
- Na, ez a beszéd! - bólintottam, de ahogy megérkeztünk az Északi részleghez, elkerekedtek a szemeim. - Te, ezek csöppet felkészültek - súgtam neki...
- Kicsit? - kérdeztem vissza ahogy megláttam azt a sok ribancot, akik nemrég még rajtunk pörögtek, most meg úgy állnak itt, mintha az angyalok ellen mi adtuk volna nekik a felszerelést... - - Ebből nagy balhé lesz! -néztem körbe.
- Te, az északi rész nem a kurváké volt? - kérdeztem még most is megpróbálva elviccelni a dolgot, de ahogy végignéztem azon a sok... Hát nem volt kellemes látvány.
- Talán nem dél felé kellett volna kezdenünk... -Ez Seb ötlete volt, meg is látszik, szőke a gyerek. Feléjük lőttem amolyan "megjöttünk" üzenetként vagy egy tucat tűzgolyót de mindegyiket kivédték. NA ezt nem gondoltam volna. - Na, most légy okos Lucifer fia...-néztem Alistairra.
- Kösz, öreg, igaz barát vagy - sóhajtottam. Hát most mi a faszt csináljunk? - kérdeztem magamtól. - Ezek a szajhák simán kicsinálnak minket, ha nem figyelünk - fűztem tovább a nem éppen barátságos gondolatmenetet. Végignéztem magunkon... Hát... kicsit kevesebben voltunk, mint ők...
Elkezdtem hátrálni, mintha azt jelezném, hogy én inkább ki akarok maradni ebből, de csak el akartam tűnni a szemük elől, hogy ne lássák, hogy eltűnök. Mikor bekerültem Mark és Robert takarásába, a ribancok mögé "teleportáltam" magam, s egyik kezemből tűzgolyókkal a másik kezemből energiagömbökkel kezdtem őket irtani... Sunyi munka, de még így is kétséges a győzelem...

Meglepett amikor a legjobb barátom hátrálni kezdett de rögtön gondoltam, hogy nem azért mert fel akarja adni, ehhez már túl jól ismertem Őt. Mivel lefoglalta a ribancokat hátulról, mi megkezdhettük a támadást elölről...
Ha egy pillanattal később kezdik el a támadásukat előröl, ott halok meg a ribancok által. De szerencsére nem így történt. Aztán mikor kinyírtunk párat közülük, rájöttünk, hogy hiába vannak többen, mi vagyunk a képzettebbek. Egyszer csak Ariél állt előttem. Várjunk csak? Az lehetetlen! - jutott eszembe, de akkor a csaj már támadt is. Hirtelen nem tudtam reagálni, ahogy az arcát figyeltem. Az az angyali arc...
De még épp időben kaptam észbe. Csak félig csinált ki a ribanc, aztán én jöttem. A testébe helyeztem egy energiagömböt, s ahogy a lány fölrobbant, én összeestem. Iszonyatosan fájt mindenem. Mintha maró savat folyattak volna végig a testemen. Úgy éreztem, meg fogok halni...

Egy szabad pillanatomban amikor már alig voltak, elképedve bámultam ahogy a barátom hagyja, hogy megtámadják Őt, de nem tudtam segíteni mert pont nekem támadt az egyik kurva. Elintéztem, de addigra Alistair már a földön feküdt. Rögtön odarohantam hozzá. Iszonyatosan szarul nézet ki. A teste megégett. Tudtam, hogy el kell vinnem különben kinyírják.
- Nem lesz semmi baj! - mondtam majd üzenetem egyet a srácoknak is " Ugye elintézitek ezt itt? " Rögtön jöttek az igenlő válaszok, én pedig karomba kapva Alit. Átteleportáltam magunkat, hozzá.

TÖKI ● 4 ÉVE... ● NEIN! ODER JA? DAS IST MEINE GEHEIM.
Vissza az elejére Go down
Hello, my name is
Akasha Bellefleur

Akasha Bellefleur
And I am a(n)
admin

nő Hozzászólások száma : 123
Csatlakozott : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Silver Bite
Foglalkozás : A kárhozottak irányítása

Alistair Vanderwall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alistair Vanderwall   Alistair Vanderwall EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 10:25 am

Mr. Csábító Herceg!
El sem hiszed, milyen jó volt újraolvasni ezt a részt! Jól kieszeltétek azzal a tökkelütött haveroddal, nem is tudom, melyikőtök a nagyobb barom... Valahol holtversenyben vagytok, szerintem. De hogy a lényegnél maradjak, nélküled nem is lenne igazi az oldal, nyuszika. Wink Vagy emlegessek inkább cicát? Razz



Elfogadva!

Silver Bite - Misztikus szerepjáték
Vissza az elejére Go down
https://silverbite.hungarianforum.com
 

Alistair Vanderwall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vanderwall villa
» Alistair's Puppets

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silver Bite - Misztikus szerepjáték :: Alapok :: Elfogadott karakterlapok :: Démonok-